Zavrieť

Porady

Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
My to silne pripomína ....otecko mamička my chceme J&T.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Upozornenie pre tých čo chcú dať do banky viac ako 100.000 EUR
Bankové vklady už nebudú na Slovensku chránené neobmedzene. Parlament totiž v stredu schválil novelu zákona o ochrane vkladov, ktorou sa limit ochrany bankových vkladov ku koncu tohto roka stanovuje na 100-tisíc eur.
celé tu:http://www.topky.sk/cl/7/850087/Bank...ysky-100-tisic
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Poštovej banky sa zastanem, nakoľko som ta už otočil asi postupne 5 x termínovaný vklad, vždy suma okolo 10-15 tis. eur.

Ďalšia banka s ktorou spoluprajujú moje peniaze je privatbanka, spokojnosť 100%, ALE !! ak vyberiete peniaze o 1 deň skôr, tak ste ich tam mali vlastne bezúročne, teda berie sa celý úrok !

Čo ma ale prekvapilo, že som išiel na jeseň meniť služobne vybrať z firemného účtu do SLSP 24 000 Czk !!!
- a tam nám povedali, že nemajú, lebo sme nenahlásili výber dopredu. Dostalo ma to do kolien. Mám dojem že bol štvrtok. Potom sme sa pýtali teda či peniaze môžu byť v piatok - odpoveď bola nie, tak v pondelok, odpoveď bola nie, ževraj to treba nahlásiť dopredu a uzávierka nahlásených valút je iba utorok mám dojem že doobeda a vo štvrtok tiež doobeda...

Nakoniec sme túto sumu vydrankali, ale vo veľkých bankovkách, čo pre zájazd nevyhovovalo a rozmýšľali sme ju ísť rozmeniť do zmenárne, keďže banka nemala peniaze...

- Po tomto zážitku mi je do smiechu ešte dnes...
0 1
petrikač petrikač

petrikač je offline (nepripojený) petrikač

pivkovi,

0,1 percenta pri sume 30 000 € na dva roky Ti nezvýši úrok o 486 €, ako Ty uvádzaš, ale len o 48,6 €.
0 0
andrea32 andrea32

andrea32 je offline (nepripojený) andrea32

ma niekto skusenosti s terminovanym vkladom v JaT banke? po ukonceni doby platnosti vkladu prebehlo vsetko v poriadku? zalozila som si tam terminovany vklad na 1rok, tak dufam, ze nebudu problem, kedze s tou bankou nemam skusenosti, ale mala najvyssi urok.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať