Zavrieť

Porady

Nadčasový príplatok

Má riaditeľ školy nárok na nadčasový príplatok ak učí viac hodín ako má, alebo to má započítané v riadiacom príplatku? Nie sme totiž klasická škola, ale sme jazyková škola a u nás sú kurzy a ak by mal jeden kurz tak by mal málo hodín a pri dvoch kurzoch už má jednu hodinu týždenne naviac.
Ďakujem
Naposledy upravil anika : 30.11.10 at 09:51
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    Je riaditeľ odmeňovaný podľa zákona č. 553/2003 Z.z.?
    Je štatutárnym orgánom ?



    ods. 3 § 19 zákona č.553/2003 Z.z. : Vedúci zamestnanec, ktorý je štatutárnym orgánom má funkčný plat určený s prihliadnutím na prácu nadčas.

    blazonko je offline (nepripojený) blazonko

    blazonko
    Podľa mňa má nárok na zaplatenie tej 1 hodiny ako nadčasu. Riadiaci príplatok (či už je riaditeľom bežnej školy alebo jazykovej) dostáva za riadenie organizácie a nie za odrobené nadčasy.

    anika je offline (nepripojený) anika

    anika
    Nemám problém mu zaplatiť, ale potrebujem vedieť nejaký paragraf na oprávnenosť nadčasov u riadiaceho pracovníka, aby mi to kontrola nevyhodila.
    Ďakujem

    anika je offline (nepripojený) anika

    anika
    Áno, nevedela som kde to je uverejnené ale trvrdila som to aj ja riaditeľovi, že ako vedúci pracovník na cezčasy nemá nárok.
    Veľmi pekne ďakujem.

    Nadčasový príplatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.