Zavrieť

Porady

SURNE ak ma niekto notebook ASUS K72 jk 17,3"

Mam problem s piskanim notebooku a potrebujem vediet ci ma tento problem aj niekto iny s tymto notebookom lebo to chcem dat na znalecky posudok co nieco stoji.. notebook piska pri pripojeni na internet a silnejsie to je ked je iba na baterke.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Kasli na znalecky posudok. Ak ho mas v zaruke, tak ho reklamuj, vsetko mas v cene, nemusis sa starat ani o odvoz a teoreticky to nemusis preberat ani z predajcom, supnes to rovno do http://rma.asus.de/pick_eu/pickup.as...a_form=nb_pick
    Ak nemas v zaruke, tak asi bohuzial

    stivi33 je offline (nepripojený) stivi33

    stivi33
    Fero11 Pozri príspevok
    Kasli na znalecky posudok. Ak ho mas v zaruke, tak ho reklamuj, vsetko mas v cene, nemusis sa starat ani o odvoz a teoreticky to nemusis preberat ani z predajcom, supnes to rovno do
    Ak nemas v zaruke, tak asi bohuzial
    problem je v tom ze nechcu mi uznat reklamaciu ze je to konstrukcnym prevedenim a nie chyba materialu. Bol tam uz 3 krat.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    odpovede mas aj v tvojich predoslych dvoch temach, ktore si zalozil ohladne tohoto problemu

    nemusis zakladat zas novu temu, mohol si pokracovat v povodnej...aspon nemusis opakovat podrobnosti a odpovedajuci budu mat viac informacii pokope .-)

    stivi33 je offline (nepripojený) stivi33

    stivi33
    arizona Pozri príspevok
    odpovede mas aj v tvojich predoslych dvoch temach, ktore si zalozil ohladne tohoto problemu

    nemusis zakladat zas novu temu, mohol si pokracovat v povodnej...aspon nemusis opakovat podrobnosti a odpovedajuci budu mat viac informacii pokope .-)
    Chcem to len co najskor vybavit.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    stivi33 Pozri príspevok
    problem je v tom ze nechcu mi uznat reklamaciu ze je to konstrukcnym prevedenim a nie chyba materialu. Bol tam uz 3 krat.
    Co je to konstrukcne prevedenie ??
    Za konstrukcne prevedenie si zodpovedny ty ??
    Ak je to v zaruke, tak sa informuj priamo v asuse ako som spomenul, ked ti odpisu a uznaju reklamaciu, tak mozes NB rovno poslat do servisu (vsetko vybavuje asus, aj odber NB u teba doma aj opravu a odvoz k tebe domov)

    marian491 je offline (nepripojený) marian491

    marian491
    Mam rovanky Model Asus K72JK a taktiez piska !!! Je to dost neprijemne hlavne ked je v miestnosti ticho a piskanie za prejavuje pri chode na bateriu
    Reklamovany bol uz 3 krat,2krat bola vada uznana a menena zakladna doska drihy krat tam bola dokonca uz Reworkovana ale nic nepomohlo !!!
    Notebook bol uz v SIL Ostrava 3 krat a na 3 krat mi uz reklamaciu neoznali lebo som ziadal peniaze a vada je 3 krat ta ista notebook stale piska a uz nevem co mam s tym robit volal som do SIL oni nevedia co to moze piskat a ste ojedinely komu to stale neozaj piska cize sa to riesit neda

    Ak si to s tym vyriesil tak mi napis ze ako dikes

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    BTW: stivi33 - zbytočne zakladáš niekoľko tém s rovnakým problémom - pískanie NB. Prečo to neriešiš v jednom vlákne? Takto len zbytočne "sviníš" Poradu jednym a tým istým na niekoľko spôsobov. Poprosil by som admina, aby všetky tieto vlákna s rovnakým obsahom spojil.
    http://www.porada.sk/t152838-surne-a...jk-17-3-a.html
    +
    http://www.porada.sk/t176372-notebook-k72jk-piska.html
    +
    http://www.porada.sk/t151681-otazka-ku-reklamacii.html

    všetky pojednávajú o tom istom!

    SURNE ak ma niekto notebook ASUS K72 jk 17,3"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.