Zavrieť

Porady

Výber z bankomatu VÚB banky

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ako správne postupovať v prípade, keď pri výbere peňazí z bankomatu zákazník obdrží menšiu sumu, o ktorú požiadal. Na os.účte má dostatok peňazí. Na potvrdení o výbere bola uvedená čiastka, ktorú dotyčný požadoval. Nemal pri sebe telefón. Na druhý deň navštívil pobočku VÚB banky. Čo bude nasledovať?... vyplatí mu banka zvyšok peňazí, ktoré mu bankomat nevydal, i keď sa transakcia s požadovanou sumou zobrazila na lístku o výbere a vo výpise z účtu?
Naposledy upravil alla66 : 04.12.10 at 22:32
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

osobnú skúsenosť nemám. Ak si však v bankomate urobia inventúru, mali by tam mať prebytok a na základe tohu mu "nedoplatok" vrátiť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ďakujem, dúfam že banke nebude vadiť, ak peniaze vyberal včera večer a až dnes poobede nahlásil, čo sa mu stalo
Naposledy upravil alla66 : 01.12.10 at 17:03
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

alla66 Pozri príspevok
Ďakujem, dúfam že banke nebude vadiť, ak peniaze vyberal včera večer a až dnes poobede nahlásil, čo sa mu stalo?
Spísali s ním nejakú reklamáciu ? O aký rozdiel ide ?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Toto sa stalo aj môjmu manželovi, z banky, ktorej bol automat, ho poslali do jeho banky, kde s ním spísali zápisnicu a jeho banka tú druhú požiadala o dorovnanie platby. Celé sa to napravilo asi do 15 dní.
3 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Som bývalá bankárka, pýtala som sa bývalej kolegyne - vraj inventúru bankomatu v takomto prípade nerobia. Ale bankomat vo svojom systéme zaznamenáva skutočný výdaj hotovosti.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nespomínal žiadny zápis, iba zajtra musí znova do banky. Chcel 30 €, bankomat mu dal 10 €.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ako je možné, že bankomat vydá inú sumu, ako je uvedená na lístku?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

alla66 Pozri príspevok
Ako je možné, že bankomat vydá inú sumu, ako je uvedená na lístku?
Ak bola bankovka trochu pokrčená, mohla sa stať, že ju nezobralo. Bol to bankomat VUB ? Ak s ním nespísali reklamáciu, treba tam isť znovu aj s potvrdenkou.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Áno bol to vlastný bankomat.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Lepsie by bolo keby to bolo opacne
Chces 10€ a vyjde ti 30€ Len potom to vracanie € banke
Uz sa nieco take stalo par rokov dozadu myslim, ze v BB. Tam kazdy co vyberal akukolvek hotovost, tak mu daval bankomat 5000cky ( boli este SK )
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
alla66 Pozri príspevok
Ako je možné, že bankomat vydá inú sumu, ako je uvedená na lístku?
... napr. zato, že už nemá viac peňazí.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Rozalka Pozri príspevok
... napr. zato, že už nemá viac peňazí.
To je mozne ale osobne si myslim, ze na to by sam bankomat upozornil, ze ziadanu ciastku nema a aj keby dal menej, tak na listku o vybere bude suma, ktoru vydal a nie ta ktoru dotycny ziadal....
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Vcera som vyberala z bankomatu SLSP a zadala som sumu ako skoro vzdy 150 euro a vyslo mi len 100 euro. Nastastie aj na doklade bolo 100, ale stale mi to vrta v hlave, co sa to deje
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

asi treba navštíviť bankomat s 3-kilovým kladivom pod kabátom :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

akurát na záver treba zakývať do kamery v bankomate :-)))
0 1
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Včera cca o 14:30 som chcel vyberať z VUB bankomatu hotovosť.Bankomaty nefungovali.Tak som bol o 100m ďalej v pobočke vybrať pri priehradke.Pracovníčka mi oznámila že mi nič nedá pretože im opakovane padol systém a momentálne im nič nefunguje.Asi po po hodine to fungovalo.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Nandrolon Pozri príspevok
asi treba navštíviť bankomat s 3-kilovým kladivom pod kabátom :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

akurát na záver treba zakývať do kamery v bankomate :-)))
Tak, to pochybujem, ze potom keby ten bankomat navstivis s tym 3-kilovym kladivom, ze by si este zakyval do kamery resp. ze by ta nieco zaznamenala
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Našla som staršiu sťažnosť so zaujímavou diskusiou: http://staznosti.sme.sk/cpld/4429/VU...-zamietli.html
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Nandrolon Pozri príspevok
asi treba navštíviť bankomat s 3-kilovým kladivom pod kabátom :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

akurát na záver treba zakývať do kamery v bankomate :-)))
.. to nie s kladivom sa chodí .. ale parádne autíčko - a celý bankomat sa berie
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Raz sa mi stalo v bankomate slsp, že pri výbere len "zachrčal" .. a peniaze nevydal. vybrala som v druhom. Bolo mi to odúčtované dva-krát .. samozrejme som reklamovala - písomne. Asi po dvoch týždňoch mi prišla odpoveď, že pri inventúre zistili prebytok (moju sumu) a peniaze mi vrátili na účet.
Vo VUB .. ale to už asi desať rokov bude ... dva-krát odúčtovaný výber - ale napísali, že chyba v systéme a vrátili.
1 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

VUB ma raz za dva tyzdne uzavierku v ATM, takže prebytok sa zistí. Ak po narátaní bankoviek náhodou vyletela z pásov (lebo to ráta veľmi rýchlo) tak senzory nemuseli zaznamenať že vypadla. Pri vydávaní už len ATM kontroluje či bankovky pásmi prešli smerom von a boli odobraté.
Stačí podať vo VUB reklamáciu, tá dvacka sa v bankomate nájde.
Naposledy upravil Flinstone : 04.12.10 at 18:50 Dôvod: chyba v texte
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať