Zavrieť

Porady

Tlač z pdf

Prajem dobry den,

prosim o radu, mam problem pri tlaci z pdf, kedy mi tlaci nezmyselne znaky.Zistil som na nete:

Niektoré PDF dokumenty (hlavne vytvorené iným programom, napr. PDFCreator) pri vytlačení na papier cez program Acrobat Reader tlačia nečitateľné znaky namiesto písma. Tento problém vyriešite nasledujúcim nastavením,vo vlastnostiach tlače nastaviť tlač "ako obrázok" a dokumenty sa budu tlačiť správne.

Mam Adobe Acrobat 9 Pro i skusil natiahnut Adobe Reader 9 Sk, ale ten dokument, co potrebujem vytlacit sa mi tymto postupom nedari nijako vytlacit, stale tlaci nezmyselme znaky

Pritom ine dokumenty idu v pohode, problem z tlacou inak ziadny problem
Da sa to nejako vobec nastavit?

(Inak ide o dokument upnuty prave tu , v dokumentoch
Názov súboru: Priepustka (23.1 KB) Autor: miro_l (Pridal miro_l))

Ozaj miro_I v com si to preboha robil ???????? !!!
Naposledy upravil premiko : 05.12.10 at 12:43
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Stiahol som ,vytlačil v Adobe 9Pro a žiadný problém.Zobrazuje sa Ti ak ho otvoríš správne.Ak áno ,tak by som chybu hľadal aj v nastavení tlačiarne.Dokument som iba otvoril v Adobe reader 9Pro a uložil ako Priepustka skúška.

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    zobrazi sa mi normalne, citatelne, nejde vytlacit, len zmeska "cinskeho caju", pritom iny dokument ide vytlacit ok, tak preto sa pytam kde moze byt problem, ak by bol v tlaciarni, nerobilo by to i pri inych dokumentoch s pdf?

    nerozumiem tomu

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    premiko Pozri príspevok
    zobrazi sa mi normalne, citatelne, nejde vytlacit, len zmeska "cinskeho caju", pritom iny dokument ide vytlacit ok, tak preto sa pytam kde moze byt problem, ak by bol v tlaciarni, nerobilo by to i pri inych dokumentoch s pdf?

    nerozumiem tomu
    Aj ten čo som upol teraz Priepustka skúška.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    premiko Pozri príspevok
    zobrazi sa mi normalne, citatelne, nejde vytlacit, len zmeska "cinskeho caju", pritom iny dokument ide vytlacit ok, tak preto sa pytam kde moze byt problem, ak by bol v tlaciarni, nerobilo by to i pri inych dokumentoch s pdf?

    nerozumiem tomu
    potrebuješ nižšiu verziu adobe

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    premiko
    teraz som skúsil ten dokument vytlačiť priamo zo stránky a tlač v poriadku. Tiež som ho stiahol do PC, otvoril v AcrobatReaderi 9.4.1 SK a tiež to vytlačilo v poriadku. WinXP SP3, komplet update.
    Niečo nebudeš mať v poriadku v nastaveniach tlače alebo v AR. Ale aj tak mi nejde do hlavy že píšeš že iné pdf ti vytlačí dobre.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.