Zavrieť

Porady

Kto vie co treba robit.

Krasny den prajem. citala som prispevky na temu podpora v nezamestnanosti a prisla som nato ze nikomu co pracoval v ceskej republike nepatry davka v nezamestnanosti.chcem sa opitat naco potom socialna poistovna potrebuje formular E 301 ked nanho cakame 2 mesiace a aj napriek tomu ze to pride z ceskej republiky tak aj tak nemame narok na davku.a co teraz v takej situacii ked sme premeskaly lehotu v ceskej republike cakanim na slovensku.a na koho sa ma obratit matka ktora odpracovala 6 rokov platila poistne v nezamestnanosti a teraz nema narok na davku v nezamestnanosti.alebo co teraz dalej mam sa vratit do ceskej republiky a poziadat tam ked musim bit 4 tyzdne k dispozicii uradu prace aby mi deportovaly davku na slovensko.2 mesiace som bez prijmu cakam na formular ked pride tak mam ist naspet do ciech a byvat tam pod mostom aj z detmi aby som dostala peniaze na ktore mam pravo ale europska unia nam umoznuje pracovat a platit kde chceme ale ked treba davat tak nema kto.prosim ak ma niekto znalosti co stym prosim o radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Kto vie co treba robit.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.