Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marleau je teraz online marleau

    marleau
    hráškovo-chrumkavé
    No veď si daj akékoľvek,aj dvojfarebné,ak ti ich urobia,ale zadarmo to nem bude.

    Janyke je offline (nepripojený) Janyke

    Janyke
    Zaluzie boli kedysi strasny boom a montoval ich kazdy Fero a Duro co mal akumulatorovu vrtacku, sroubovak a nozik. Je to strasne otrepany typ tienidla a pomaly sa spat vracaju klasicke zavesy. Su pekne aj ako dekoracia, preperies ich a nemas problem s prachom a komplikovanym cistenim "mriezkovice". zaluzie by som si dal jedine do kanclu v dome nie.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    vnutorne zaluzie by som nechcel, lebo byvaju otrasne domontovane a je to pracholapac, ale potrebujem dat vonkajsie. Napriklad natural hlinik by mohli vyzerat dobre aj na dvojfarebnom okne.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    janula94 Pozri príspevok
    Myslela som vnútorné žalúzie.
    Ja by som volila take, ake aby mi vnutri nerobili "šarapatu" (teda, či už biele alebo nejake strieborne). Aby som tam dokazala sediet bez toho aby ma iritovala kombinacia farieb. Kedze zaluzie su vnutorne, tak zvonka ich nie je aj tak az tak velmi vidiet... resp.tie farby nie je velmi rozoznat...

    Cely cas som si myslela ze susedia maju biele zaluzie a az ked sme boli na navsteve som zistila ze su zlate... /zvonka to skresluje/...

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Robia sa aj dvojfarebne zaluzie... tak ak ich zatahujes vzdy iba jednym smerom... tak ich daj spredu biele a zozadu hnede

    Akej farby máte žalúzie, keď sú plastové okná zvonku hnedé a zvnútra biele???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.