Zavrieť

Porady

firma home4all montovane domy

Ahojte. Chcem sa spýtať, či niekto z vás niekto pozná firmu home4all, alebo s nou má niejaké skúsenosti, ktorá stavia montované domy a je z BA Zastrešuje ju firma Asonium.
Usporiadat
yoyo3333 yoyo3333

yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

Čav Maťo. Vidím že sa ti nikto zatiaľ neozval. Mňa by to tiež celkom zaujímalo. Nezistil si o nich ešte nič? Alebo si stavbu riešil cez inú spoločnosť. Ak máš nejaké info, daj prosím vedieť...
Dík. YOYO
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Miro Cana Miro Cana

Miro Cana je offline (nepripojený) Miro Cana

Ahoj Yoyo. Cítam tento váš blok a chcem ťa varovať. Táto firma funguje cez multilevel. Majú obchodákov po celom Slovensku, ktorý dostávajú provízie vo výške 4% z ceny domu(čo napriklad pri cene domu 60 tis. eur je 2400 Eur provizia), tým chcem naznačiť, že sú neskutočne motivovaný a preto majú tolko stavieb po celom Slovensku, ale ako si môžeš všimnút na referenciách, majú dostavané len dva domy, nakoľko fungujú ako piramídové hry. Vysvetlím: Nový klient uzavrie zmluvu na stavbu domu, kde postupne dáva zálohy dopredu na výstavbu domu. Oni si najmu externú firmu, ktorá miesto nich ten dom začne stavať. Len problém je v tom, že peniaze, ktoré im klient dal, už dávno použili na staršie stavby, nakoľko im už po celom Slovensku nikto nechce dať materiál na faktúru,pretože všede majú dlžoby a bohužial externým firmám vôbec neplatia za práce, preto kvalita externých firiem prác na dome každým týždnom upadá smerom dole. Chod na stránku Dlžníci.sk a tam len na Soc.poisťovni majú dlh viac ako 9 tis.Eur. Na východe už túto firmu idú dať robotníci, ktorý robili dom v Košiciach a Čani na súd, pretože vôbec nedostali zaplatené. A čo je najväčšia sranda, je tá, že v referenciách majú dom v Košiciach na fotkách ako že ho dokončili oni, ale pravda je tá, že majitel tohto domu ich vyhodil po dokončení hrubej stavby a dom dokončili úplne iná firma,ale oni na svojej stránke sa tvária, že ho dokoničili samy. Pokiaľ viem, majiteľ tohto domu ich ide dať na súd, nakoľko ho táta firma obrala o veľké peniaze a na dom dodali nekvalitný materiál. Daj si na nich veľký pozor, nakoľko ich obchodáci ti naslubujú hory doly, len aby si podpísal zmluvu a dal prvú zálohu, aby oni dostali proviziu a firma prežila z penazí zákaznika další mesiac. Ja im dávam čas do konca roka, potom skrachujú, ľudom spreneveria penieze a majitel Ing. Drobný z Bratislavy z Lozorna si urobí novú esoročku s iným názvom a logom a znova bude lákať peniaze od dôverčivých Slovákov cez dalšiu pyramídu.
0 0
Ivet001 Ivet001

Ivet001 je offline (nepripojený) Ivet001

Tak to je silná káva...
My sme s manželom dlho hľadali firmu, ktorej zveríme stavbu domu, už len z toho dôvodu, že im musíš zaplatiť zálohu (nie malú) a potom je možné, že ich už nikedy neuvidíš (ako to už na Slovesnku býva)... Ale našli sme firmu (je to rodinná firma), ktorá funguje už 14 rokov, má vo svojich radoch pracovníkov, ktorí stavali drevodomy v Rakúsku a Nemecku, má za sebou veľa zrealizovaných projektov, a vyrábajú na Slovensku zo slovenských materiálov. Môžem len odporučiť...
0 0
pierremary pierremary

pierremary je offline (nepripojený) pierremary

Ahoj, môžeš dať link na tú firmu? vďaka
0 0
Ivet001 Ivet001

Ivet001 je offline (nepripojený) Ivet001

Neviem, či tu môžem dávať priamy kontakt na firmu, ale môžem ti ho poslať na mail.
0 0
IT-cko IT-cko

IT-cko je offline (nepripojený) IT-cko

Ivet001 Pozri príspevok
Tak to je silná káva...
My sme s manželom dlho hľadali firmu, ktorej zveríme stavbu domu, už len z toho dôvodu, že im musíš zaplatiť zálohu (nie malú) a potom je možné, že ich už nikedy neuvidíš (ako to už na Slovesnku býva)... Ale našli sme firmu (je to rodinná firma), ktorá funguje už 14 rokov, má vo svojich radoch pracovníkov, ktorí stavali drevodomy v Rakúsku a Nemecku, má za sebou veľa zrealizovaných projektov, a vyrábajú na Slovensku zo slovenských materiálov. Môžem len odporučiť...
Mohla by som poprosiť aj ja o názov tej firmy? Dakujem.
0 0
IT-cko IT-cko

IT-cko je offline (nepripojený) IT-cko

Ved nemaju ani internetovu stranku ... Su ozaj dobrí??
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dokonca aj kontakty sú tam. Podľa toho to (zatiaľ) vyzerá na serióznu firmu.
0 0
Ivet001 Ivet001

Ivet001 je offline (nepripojený) Ivet001

Stránku majú . http://www.riastav.sk/o-firme/
0 0
jozo10 jozo10

jozo10 je offline (nepripojený) jozo10

Ahoj Miro Cana,

- vidím, že si veľký znalec v obore stavebníctvo,
- ja som tiež predajca firmy home4all,

Z môjho pohľadu to vyzerá takto:
- z predaja domu mám 3% ( takže tvoj výpočet 2400 € pri cene domu 60 000 € je chybný, má byť 1920 € )
- ako predajca robím na živnosť, takže si musím platiť odvody, internet, telefón, benzín, čas na stavbe - stavebný dozor, prípadne kanceláriu, reklamu,
- neviem v čom si ešte znalec, akú máš hodinovú mzdu, ale v takomto porovnaní to už nie je veľká provízia,
- asi máš aj zmluvy s robotníkmi, majiteľom a firmou, keď sa tu takto presne vyjadruješ a hodnotíš realizáciu stavby,
- podľa môjho názoru je systém home4all kvalitný systém, a stavba sa dá dobre a kvalitne zrealizovať,
- firma sa na svojich stránkach netvári, že dokončila stavbu, len ju odovzdala, viď fotka UKONČENÝ STAV DOMU.
0 0
zmurka zmurka

zmurka je offline (nepripojený) zmurka

Prosim mate niekto aj aktualnejsie skusenosti s touto firmou, pripadne ma niekto aj dobre skusenosti? Hladame tiez firmu na postavenie montovaneho domu a mam pocit, ze pomaly uz neexistuje ziadna seriozna firma. Paci sa nam technologia pri firme home for all, ale trochu sa obavam seriznosti adodrziavania terminov. Zial toto forum nie je jedine s negativnou skusenostou. Vsetky info pomozu. Dakujem
0 0
bluejoz bluejoz

bluejoz je offline (nepripojený) bluejoz

@jozo10: tak ako to vlastne je? Miro Cana povedal niečo o pyramídovom systéme. Kde je pravda. Koľko domov je postavených? Kto môže dať referencie? Staval niekto s touto firmou? Koľko domov si Ty jozo10 postavil?
0 0
jozo10 jozo10

jozo10 je offline (nepripojený) jozo10

K stavbe v Krásnej: keď sa spýtam majiteľa domu v Krásnej - odpovie mi iné, ako mi povedia z vedenia firmy. Tak neviem,
či sa nedodržiavali termíny výstavby, alebo meškali platby majiteľa.

Home4all sa dá stavať: - dajú sa kúpiť panely - a stavať sám, resp. dať postaviť dom svojej firme
- alebo stavať s firmou home4all, jej zaučenými živnostníkmi

Referencie: môžete dostať od vedenia firmy, a od majiteľov ( investorov ) domov

Postavené domy: Čierna Voda
Donovaly
Krásna - dokončoval si majiteľ
Dolné Vestenice - dokončuje si majiteľ interéry

O mne: ja som projektant, živnostník. Robil som aj na stavbe. Fyzicky som staval dom systémom Durisol. Spoluprojektoval
som aj päť domov, ktoré sa postavili. Systémom home4all som nepostavil zatiaľ žiaden dom. Mám v databáze ľudí,
ktorí chcú stavať a rozhodujú sa o stavbe: o pozemku, o financovní, o systéme výstavby.

0 0
bluejoz bluejoz

bluejoz je offline (nepripojený) bluejoz

@jozo10: mohol by si mi povedať, za koľko predávate m2 toho panela, bez práce...
Ďakujem
0 0
zmurka zmurka

zmurka je offline (nepripojený) zmurka

Skoda, mne sa system od tejto firmy paci, ale bojim sa jej doverovat. Na stranke dlznikov maju stale dost velky zavazok voci socialnej a zdravotnej poistovni. A stale maju malo dokoncenych domov. Clovek sa boji o svoje peniaze, nehovoriac ak si berie uver. Ale ak su spokojni zakaznici s dokoncenym domom, rada sa pridem pozriet.
0 0
tommi_d tommi_d

tommi_d je offline (nepripojený) tommi_d

zmurka Pozri príspevok
Skoda, mne sa system od tejto firmy paci, ale bojim sa jej doverovat. Na stranke dlznikov maju stale dost velky zavazok voci socialnej a zdravotnej poistovni. A stale maju malo dokoncenych domov. Clovek sa boji o svoje peniaze, nehovoriac ak si berie uver. Ale ak su spokojni zakaznici s dokoncenym domom, rada sa pridem pozriet.
Neviem, čo ťa tak ťahá práve k tejto firme, v rámci SR pôsobí niekoľko firiem zaoberajúcich sa montovanými domami v rovnakej cenovej hladine s lepšími referenciami ako táto....
0 0
jozo10 jozo10

jozo10 je offline (nepripojený) jozo10

1. keď mi dáte mailovú adresu, pošlem Vám cenník panelov z minulého roku, neviem či sa menil v 2012,

2. skontaktujte najbližšieho predajcu a dohodnite si obhliadku stavby,

pozdravujem, Jožo
0 0
bluejoz bluejoz

bluejoz je offline (nepripojený) bluejoz

poslal som ss
0 0
zmurka zmurka

zmurka je offline (nepripojený) zmurka

Paci sa mi skladba steny, u inej firmy som zatial taku nevidela. Ale zase nechcem riskovat, takze sa obzerame po inej firme.
0 0
bobek1 bobek1

bobek1 je offline (nepripojený) bobek1

Neriskuj, ja s nou nestaviam už rok, zato som jej zaplatil vsetko dopredu. Projektovy manager si ani nepozrel projekt.
Stavaju, ako keby predávali rožky (Však ono je to dobré...) Stavali len tolko, kolko museli, aby dostali všetky zálohy.
Vedia len slubovať, oblbovať a pýtať peniaze. Stále menia dodávateľov, stavbárov a aj zákazníkov (obete).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať