Zavrieť

Porady

malé mušky

neviete mi niekto poradiť ako sa zbaviť malých drobných mušiek okolo kvetov v obývačke,mám tam dve veľké difembachie,antúriu a orchideu no mušiek neúrekom-neviem ako ich odpudiť.ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    tiež sme mali dosť malých mušiek a kúpili sme na okno takú lepku-kvetinku, ktorá láka mušky a oni sa buď prilepia alebo umrú na parapete.

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    V súčasnosti tiež bojujem s muškami, zrejme som si ich priniesla zo zeminy, ktorú som kúpila v Kauflande na jeseň, pretože až po presadení do tejto zeminy sa mi v byte objavili.
    Zatiaľ striekam 1x do týždňa prípravkom Cyper proti hmyzu, v záhr. potrebách mi povedala, že len zeminu, kvety nie.
    Práve dnes som aplikovala druhý raz, je pravda, že sem tam sa ešte nejaká objaví, ale už to nie je také, ako pred postrekom.
    Boli vyslovene dotieravé, pomaly do nosa a očí nalietavali.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    zapichnut do zeme kusok cesnaku,alebo posypat popolom...

    jorge01 je offline (nepripojený) jorge01

    MUŽ,čo už. jorge01
    Je to o substráte/zemine/.Ten zaručenie bez mušiek a podobnej hávede sa volá Gramoflor-viac info na webe


    mám s ním len samé pozitívne skúsenosti.

    milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

    Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac milka 60
    Dosť pomáhajú žlté nalietacie doštičky, a tiež je dobre nechať preschnúť substrát, oni majú radi vlhko

    lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

    lusielaL
    milka 60 Pozri príspevok
    Dosť pomáhajú žlté nalietacie doštičky, a tiež je dobre nechať preschnúť substrát, oni majú radi vlhko
    No a ja sa cudujem tiez odkial sa beru,ved mam plne okna kvetov-teraz uz budem vediet.Dakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.