Zavrieť

Porady

mušky

Poraďte mi prosím:
V byte mi lietajú malé mušky. Sú v kvetináči, na parapete, na linke v kuchyni. Kvet odkiaľ lietali som presadila, chvíľu bol pokoj a znova lietajú. Kvet postriekam aj Cyperom (spray na škodcov), ale nepomáha nič. Počula som, že mušky majú viacerí, ako v rodinnom dome aj v paneláku. "Ď"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Leora je offline (nepripojený) Leora

    Leora
    Aj ja som mala mušky v byte. Išlo to zo zeminy z kvetov, ktorých mám neúrekom. Kúpila som v záhradníctve prípravok DIAZOL-je to biela tekutina, ktorá sa rozmieša vo vode a tou sa polejú kvety. Na druhý deň mušky zmizli a mám pokoj. Skúste vyskúšať, mne to pomohlo.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Aj ja ich mávam pravidelne ako končí leto až do zimy, poletujú po byte a ani sama neviem odkiaľ sa berú....ale ako príde zima, aj mušky sa stratia.

    valca11 je offline (nepripojený) valca11

    valca11
    Aj ja som ich mala neúrekom, ale potom som si všimla, že vyletujú len z jednej a tú som asi trošku viac zaliala, lebo zemina bola úplne ako blato. Nechala som ju vyschnúť a už nemám ani mušky v byte.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ja som cez leto kúpil lapač vínnych mušiek. Je to taká malá nádobka v tvare jablka vo vnútri je dutá naleje sa tam trochu sirupu.Muška vletí dnu ale von sa nedostane.
    Ja tiež používam CIPER.Mušky nakladú vajíčka a preto sa stále objavujú,mušky sa liahnu každých 20 dní tak preto treba opakovť aspoň po osemnástom dni.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.