Zavrieť

Porady

doklad o dochádzke

je nejaké špeciálne tlačivo na evidenciu dochádzky pre dohodárov, alebo stačí ak si vytvorím niečo vo worde, ak máte niečo prosím priložte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    word, alebo excel, alebo tá istá tabuľka, čo používaš pre dochádzku HPP-zamestnancov.

    remenka je offline (nepripojený) remenka

    remenka
    teda ja mám taký doklad, že tam nie sú rozpísané hodiny iba dni, ale asi sa s tým budem musieť nejako pohrať a niečo vymyslieť ale aj tak díki

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    remenka Pozri príspevok
    teda ja mám taký doklad, že tam nie sú rozpísané hodiny iba dni, ale asi sa s tým budem musieť nejako pohrať a niečo vymyslieť ale aj tak díki
    Ja používam tlačivo, ktoré som si voľakedy stiahla z internetu (epi), ako "Výkaz odpracovaných hodín za mesiac". Neviem, či to pôjde použiť. Keď nie inak, tak ako vzor.
    Skús tu:
    http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:F73dLjTB1jsJ:www.epi.sk/Main/Download.aspx%3Ffn%3DEDL%255CTlacivaaformulare%255 Cslovenske%255Cepi_%255E%255Cepi_%255E%255B%255D.p df+v%C3%BDkaz+odpracovan%C3%BDch+hod%C3%ADn&hl=sk& gl=sk&pid=bl&srcid=ADGEESg-21BRJMrZusUMwK45eKPxU4loanwIobgR8oAMi6jg115XjhpsB6 axiwpC0d4FfR-cnIH_I59iogjCWsebBcqx9odYmk2DPAueSXbJT1iq71wu01fdf i3lgLu1mRhoQs-yspBw&sig=AHIEtbTbxQSfE1TUejbahUWHVHAftzaCig
    Podiaľ nemáš on-line prístup alebo je tam možnosť cez nejaké bezplatné kredity, ktoré poskytujú testovať ich portál a v tom prípade je to na
    http://www.epi.sk/Main/Default.aspx?Template=~/Main/TArticles.ascx&MID=222&edllnkid=7148264&ArtType=2& phContent=~/EDL/ShowArticle.ascx&ArticleId=19451
    Naposledy upravil vieraaaa : 16.12.10 at 05:18 Dôvod: doplnenie

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Urob si tabulku v exceli
    meno dohodára a vpravo kolonky na 31 dní, tak potom do tabulky pod príslušný dátum napíšeš počet hodín. Myslím, že v prípade dohodárov je podstatný počet hodín, nie príchod a odchod.
    Mne tak posielajú podklady.
    Moji dohodári vyplňujú takúto tabuľku - v prílohe
    Naposledy upravil KEJKA : 16.12.10 at 06:54

    remenka je offline (nepripojený) remenka

    remenka
    Kejka prosím ťa vidím že sa vyznáš - nemám skúsenosti, zobrali sme dvoch dohodárov, ale iba teraz v decembri na súrne dokončenie zákazky, dohodu asi v novom roku musím obnoviť však, a znovu rátať hodiny od nového roku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.