Zavrieť

Porady

rizikové tehotenstvo - zamestnávateľ

Chcela by som požiadať o radu ohľadom mojej kamarátky a kolegyne.
Lekár jej uznal rizikové tehotenstvo nakoľko otehotnela veľmi skoro po potrate a fyzicky a psychicky to zle znáša. Danú kutočnosť oznámila aj zamestnávateľovi ale ona odmieta ísť na pn alebo predčasnú materskú, na vlastnú zodpovednosť chodí do práce, ale každý deň ide za nadriadeným či nemôže ísť domov o pár hodín skôr lebo je jej zle a necíti sa dobre.
Môže v tomto prípade zamestnávateľ danú osobu prinútiť ísť na pn alebo predčasnú materskú , nakoľko ona toto odmieta a riskuje svoje zdravie a zdravý vývoj nenarodeného dieťaťa keď už ona koná nezodpovedne ? Je na to nejaký zákon?

Ďakujem vopred za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    maryplis Pozri príspevok
    Chcela by som požiadať o radu ohľadom mojej kamarátky a kolegyne.
    Lekár jej uznal rizikové tehotenstvo nakoľko otehotnela veľmi skoro po potrate a fyzicky a psychicky to zle znáša. Danú kutočnosť oznámila aj zamestnávateľovi ale ona odmieta ísť na pn alebo predčasnú materskú, na vlastnú zodpovednosť chodí do práce, ale každý deň ide za nadriadeným či nemôže ísť domov o pár hodín skôr lebo je jej zle a necíti sa dobre.
    Môže v tomto prípade zamestnávateľ danú osobu prinútiť ísť na pn alebo predčasnú materskú , nakoľko ona toto odmieta a riskuje svoje zdravie a zdravý vývoj nenarodeného dieťaťa keď už ona koná nezodpovedne ? Je na to nejaký zákon?

    Ďakujem vopred za rady.
    Zamestnávateľ ju nemôže nútiť ísť na PN a ani na predčasnú materskú. O PN alebo predčasnej materskej rozhoduje jej lekár. Keď to však odmietne, nikto ju k tomu neprinúti.

    rizikové tehotenstvo - zamestnávateľ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.