Zavrieť

Porady

omeskane krvacanie

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

prosim vas,kto by mi vedel poradit co podporuje spustenie menstruacie?

vcera som zacala trosicku spinit,ale vecer uz ani naznak,ani v noci,do teraz vobec nic.a to je uz skoro 9 hodin rano.
mala by som ist totiz na jeden odber krvi,ktory sa vsak robi pocas 1.-3.dna menstruacie,myslela som ze ho podniknem dnes,ale odporucili mi este cakat.
ako by som si mohla pomoct,aby sa mi krvacanie uvolnilo?o injekciach u lekara viem,ale moj mi ju nepichol,ale ja nemozem len tak cakat.
vsetko ma uz boli,krize,prsia.....poradte,ak viete.dik.
Usporiadat
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Lachesis 9 CH 5 granulí jednorázovo-kúpiš v lekárni
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vankusik29 vankusik29

vankusik29 je offline (nepripojený) vankusik29

Cervene vino.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Acylpirín vo vyššej dávke môže spôsobiť krvácanie...

Ale radšej by som nechala na telo, aby sa rozhodlo samo pre periódu, nejaký dôvod tam je...
Nemala si za posledné obdobie väčší úbytok váhy?
Asi je zbytočné pýtať sa na graviditu, to Ti určite ako prvé napadlo , ak by to tak bolo, teším sa s Tebou .

Ja by som skôr skúsila nejaké brušáky, horúci kúpeľ a pohár červeného vínka
Naposledy upravil danushka : 10.01.11 at 08:02
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

osky Pozri príspevok
prosim vas,kto by mi vedel poradit co podporuje spustenie menstruacie?

vcera som zacala trosicku spinit,ale vecer uz ani naznak,ani v noci,do teraz vobec nic.a to je uz skoro 9 hodin rano.
mala by som ist totiz na jeden odber krvi,ktory sa vsak robi pocas 1.-3.dna menstruacie,myslela som ze ho podniknem dnes,ale odporucili mi este cakat.
ako by som si mohla pomoct,aby sa mi krvacanie uvolnilo?o injekciach u lekara viem,ale moj mi ju nepichol,ale ja nemozem len tak cakat.
vsetko ma uz boli,krize,prsia.....poradte,ak viete.dik.
A možnože si tehotná a už tak skoro nepríde...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A možnože si tehotná a už tak skoro nepríde...
Stanko-prispevok od muza by som necakala....ale vdaka za napad.
ja mam nepriechodne vajcovody,takze tehotna uz len tak nebudem-ale nadej umiera posledna-test som si spravila.negat.
takze bude to nieco ine.skoda.....
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

...........ja ked som mala naposledy takyto problem,tak som si najprv poskala z prachara,potom zopar brusakov,riadne tepla vana, k tomu cervene vinko a pomohlo......
Naposledy upravil magno : 10.01.11 at 09:32
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

magno Pozri príspevok
...........ja ked som mala naposledy takyto problem,tak som si najprv poskala z prachara,potom zopar brusakov,riadne tepla vana, k tomu cervene vinko a pomohlo......
vanu prave po ruke nemam ,pretoze nie som doma ale v nasom viedenskom byte,ked som videla ze sa mi to vcera zacina,hned sme cestovali sem aby som si dnes vybavila ten odber-no a tvrdnem tu a cakam.....
ale skusim horucu sprchu a to skakanie.vinecko uz popijam a taha ma do postele.
kolko mam toho vina vlastne vypit a kedy by sa mal dostavit vysledok?
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

osky Pozri príspevok
vanu prave po ruke nemam ,pretoze nie som doma ale v nasom viedenskom byte,ked som videla ze sa mi to vcera zacina,hned sme cestovali sem aby som si dnes vybavila ten odber-no a tvrdnem tu a cakam.....
ale skusim horucu sprchu a to skakanie.vinecko uz popijam a taha ma do postele.
kolko mam toho vina vlastne vypit a kedy by sa mal dostavit vysledok?
......ta sprcha neviem ci bude stacit,lebo ide o to poriadne si prehriat podbrusko a toho vinka- hm ja sa musim bonznut,ze som vtedy stiahla nieco cez pol litra,ale do rana bolo vsetko ako ma byt skus sa po skakani natiahnut na gauc a dat si na podbrusko nieco poriadne vyhriate a cuckaj to vinko......
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

osky Pozri príspevok
vanu prave po ruke nemam ,pretoze nie som doma ale v nasom viedenskom byte,ked som videla ze sa mi to vcera zacina,hned sme cestovali sem aby som si dnes vybavila ten odber-no a tvrdnem tu a cakam.....
ale skusim horucu sprchu a to skakanie.vinecko uz popijam a taha ma do postele.
kolko mam toho vina vlastne vypit a kedy by sa mal dostavit vysledok?
Júj osky, nieže sa opiješ
Spomenula som si práve na film ,,Pásla kone na betonéne", ako tam liali do Pavlínky v koryte plnom horúcej vody červené víno...aj tak to nepomohlo...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

danushka Pozri príspevok
Júj osky, nieže sa opiješ
Spomenula som si práve na film ,,Pásla kone na betonéne", ako tam liali do Pavlínky v koryte plnom horúcej vody červené víno...aj tak to nepomohlo...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

nahriala som si taku gelovu podusticku v mikrovlnke a dala som si ju na podbrusie-uvidime,pali to teda dost a to nemam ani priamo na kozi.
bola som sa skontrolovat na WC,ale po utreti sa je na papieri len nepatrna spinavsia cmuha.
veru,2 razy som otehotnela ani neviem ako a teraz som celkom zablokovana-fyzicky i hormonalne.
takto sa veru k potomstvu nedopracujem.....
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

No hlavne sa tymto neubijaj,to je to posledne co ti pomoze k opacnemu vysledku.Neries taketo veci,lebo stres ma presne to na svedomi a nemozes cakat ze to zaberie hned-trpezlivost a vsetko bude OK.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Osky, prepac,trochu ma prekvapila tato tema
...lebo si pamatam z inych tem, ako si bola dobnedavna nestastna, ze nemozes otehotniet...napr. http://www.porada.sk/1576891-post350.html

asi ti tvoja lekarka bude vediet viac poradit,nakolko sa jedna o iny zdr.problem...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Osky, prepac,trochu ma prekvapila tato tema
...lebo si pamatam z inych tem, ako si bola dobnedavna nestastna, ze nemozes otehotniet...napr. http://www.porada.sk/1576891-post350.html

asi ti tvoja lekarka bude vediet viac poradit,nakolko sa jedna o iny zdr.problem...
Ja si troška osky zastanem- ona vie, že nieje tehotná a pritom by rada bola, ale vie, že momentálne to je velmi nepravdepodobné-takže ona nepíše že je tehotná...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja si troška osky zastanem- ona vie, že nieje tehotná a pritom by rada bola, ale vie, že momentálne to je velmi nepravdepodobné-takže ona nepíše že je tehotná...
presne ako pise stanko-ja viem ze tehotenstvo mozne nie je.zadala som inu temu-zacina mi cyklus ale kdesi to viazne ale ja to potrebujem trosku urychlit,aby som mohla absolvovat isty odber krvi,ktory sa robi len pocas 3 prvych dni zenskeho mesacneho cyklu.
nakolko momentalne som doma,pretoze ked nastupim do prace,bude to problem nacasovat....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

osky Pozri príspevok
presne ako pise stanko-ja viem ze tehotenstvo mozne nie je.zadala som inu temu-zacina mi cyklus ale kdesi to viazne ale ja to potrebujem trosku urychlit,aby som mohla absolvovat isty odber krvi,ktory sa robi len pocas 3 prvych dni zenskeho mesacneho cyklu.
nakolko momentalne som doma,pretoze ked nastupim do prace,bude to problem nacasovat....
Nooo, to už ja neviem ako sa urychľuje...,nemám s tým skúsenosti...
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Dobre ranko......................no ako ???
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mili moji poradaci,dakujem vam za pomoc.
vcera som stiahla do seba cca 6 dcl cerveneho vinka,popijala som ale cely den,nie jednorazovo
a potom som sa este nahrievala gelovym vankusikom.
ale pohlo sa to az celkom vecer-chatrny tmavsi fliacik,presne ako na zaciatku v nedelu.
vravim si,nic moc.potom dlho,dlho nic.
ale v noci/ja sa totiz budim,musim si odskocit..../,uz sa to naozaj pustilo.
a dnes pohodicka,ziadne hrozne krvacanie,ale pekne sa to rozbieha,odber mam uz stastne za sebou,dokonca gratis.

z nemocnice mi doktorka dala len papier,co mi maju testovat ale platit som si to mala sama.stalo by to 145 eur.dakujem pekne.
dnes sa ma sestricka pyta,to uz v tom laboratoriu
-vy nie ste poistena?preco si to platite sukromne?
ja na to-
sestricka-ved ste normalne poistena,treba vam len ziadanku od obvodneho lekara,ked vam to nedali v nemocnici.
ja na to-

a tak som jej zaplatila preddavok 50 eur,s tym,ze zajtra behnem k svojej obvodnej a poziadam ju o to odporucenie.to im tam potom prinesiem a oni mi vratia aj tu 50 eurovku.
no a ked im do 2 tyzdnov nedonesiem to odporucanie,tak mi poslu ucet,kde to skratka budem uz musiet cele uhradit,ale ja verim,ze moja doktorka mi to da.
takze super.som rada,ze nemusim cakat do dalsieho mesiaca.
este raz vam vsetkym dakujem.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Osky, to so žiadankou od lekára je slovenské Kocúrkovo alebo rakúske Kocúrkovo?
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Som rada,ze zabralo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať