Zavrieť

Porady

omeskane krvacanie

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

prosim vas,kto by mi vedel poradit co podporuje spustenie menstruacie?

vcera som zacala trosicku spinit,ale vecer uz ani naznak,ani v noci,do teraz vobec nic.a to je uz skoro 9 hodin rano.
mala by som ist totiz na jeden odber krvi,ktory sa vsak robi pocas 1.-3.dna menstruacie,myslela som ze ho podniknem dnes,ale odporucili mi este cakat.
ako by som si mohla pomoct,aby sa mi krvacanie uvolnilo?o injekciach u lekara viem,ale moj mi ju nepichol,ale ja nemozem len tak cakat.
vsetko ma uz boli,krize,prsia.....poradte,ak viete.dik.
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

predstav si,livia,ze rakuske kocurkovo
dotycna doktorka ma odmietla s tym,ze som jasny pripad na umele oplodnenie a preto mi ona tie odbery nespravi,mam si to zaplatit-pritom to mali byt odbery kontrolne po operacii,urobene este v septembri.s umelym nemaju este nic spolocne....
ale kedze iste vies,ako aj u nas,kym dostanes termin.....ja som prisla na radu 15.decembra a takto som napokon obstala.
a to mam este uvedene dake lieky,ktore som tiez mala od septembra brat,ale nikto mi nie je schopny ich predpisat,takze este stale ich nemam.
v rakusku je super zdravotnictvo,ale vsetko si musis vydobyt,na vsetko sa musis dozadovat....ak si nepriplacas dake sukromne pripoistenie,jednaju s tebou ako s blbcom....
je tu hrozne moc pacientov,beru to na cisla,za kazdym som u niekoho ineho a ten sa riadi podla papierov....je to tu ozaj ako v kocurkove.
tu len robit a byt zdravy....inak...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Nič potešujúce.
Teraz tí, ktorí tvrdia, že toto alebo hento sa môže stať len v slovenskom Kocúrkove, vidia, že to Kocúrkovo zaberá rozsiahlejšie územie.
(Robiť a byť zdravý je najlepšie kdekoľvek na svete )
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

tu veeeeelmi vela zalezi,na akeho cloveka narazis.
niektori su naozaj ustretovi,poradia,naviguju,snazia sa pomoct.

ale najdu sa aj taki,ktori uz vo dverach ta maju plne zuby a ani ta nepocuvaju-cakas 3 hodiny v cakarni a vybavena si za necele 2 minuty......
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ja som veľmi rada, že nemusí na lekárov narážať (ťuk-ťuk na drevo ) - narážam iba na môjho zubára (toho asi vymením) a lekára pre dospelých (ten je v pohode, našťastie ho vidím len vtedy, keď sa idem očkovať proti chrípke).
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať