Zavrieť

Porady

Podnikatelský zámery pre banku

Dobrý deň ,chcel by som sa spýtať,či máte skúsenosti s podnikateľskými zámermi pre banky,čiže v prípade,ak si živnostník chce zobrať úver.Doteraz som robil zámery skôr pre úrad práce.Bol by som veľmi rád,ak by mi niekto dal neaké rady,v čom je rozdielny podnikateľský zámer pre banku a pre úrad práce,aké to má mať,nálezitosti,prípadne,načo si mám dávať pozor,a čo všetko by to malo obsahovať.Je mi jasné,ze know-how by sa nemalo takto od ľudí vypytovať,ale nato je porada,aby sme si pomohli nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    http://www.msponline.sk/content/bank...caju-len-tazko



    ..neviem, či ťa poteší....ale banky veru nepožičajú...skús dotáciu z ÚP,ak si ešte nemal(a)...

    ...alebo aj tu...
    http://www.podnikatelskyplan.sk/inde...mpaign=etarget
    Naposledy upravil pepsikova : 10.01.11 at 19:22

    zacinajuci je offline (nepripojený) zacinajuci

    Muž zacinajuci
    no,mal by to byť,žívnostník ktorý uz podniká,takze,neaká minulosť,tam by mala byt.ale,žeby to bolo také hrozné pre živnostníkov v bankách?neaká cesta tam musí byť.

    db-COMP je offline (nepripojený) db-COMP

    db-COMP
    ... dokáž, že nepotrebuješ prachy a baka ti dá ...

    15 ročná skúsenosť,

    Najlepší úver je ten, ktorú nepotrebuješ .. je s tým viac roboty ale lepšie to vynáša a menej Ťa to stojí. B.L.

    zacinajuci je offline (nepripojený) zacinajuci

    Muž zacinajuci
    noo,ttuto fintu by som chápal,ale prečo živnostníci ktory začinaju,nedostanu uver z banky?alebo dokonca,zivnostnici,ktory prechadzaju na iny projekt,čize ako by začinali odznova,nedostanu uver.ako ,zatial som čital na nete,len samé zlé ohlas.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    zacinajuci Pozri príspevok
    no,mal by to byť,žívnostník ktorý uz podniká,takze,neaká minulosť,tam by mala byt.ale,žeby to bolo také hrozné pre živnostníkov v bankách?neaká cesta tam musí byť.
    ..

    ..pokiaľ si živnostník, ktorý už nejakú dobu podniká, tak v banke predlož daňové priznanie za predchádzajúce roky- aspoň jeden, posledný rok podnikania,ak si v pluse, banka možno úver dá...

    Podnikatelský zámery pre banku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.