Zavrieť

Porady

spracovanie alkoholu - náklady na rozbehnutie

dobry den,

minule som si v obchode vsimol, ze na trhu je malo ponuk na alkohol so skutocnym ovocim...napr slivovica s kuskom slivky, hruskovica s kuskom hrusky,...
vidim tuto medzeru na trhu, kde by sa dalo vtesnat. kedze viem o recepte, kde sa do alkoholu pridava ovocie+..., tak ma napadlo, preco to nevyuzit. na trhu som tento alkohol este nevidel, chuti zevraj dobre(nepijem, tak neviem posudit) a vzhladom zaujme.

tak som si zbezne precital kazdy treti riadok v zakone 105/2004 o spotrebnej dani z liehu a 467/2002 o vyrobe a uvadzani liehu na trh a moc ma to nepotesilo co sa tam pise.
ak mam pravdu povedat, ja som si to predstavoval dost jednoducho-nakupim hotovy alkohol, pridam tam ingredience a hotovo. nic by som tam nepalil, tak co by malo byt na tom zlozite...

lenze v paragrafe 18 som si precital o podniku na vyrobu liehu-o teplotach a merani,....a ake zariadenia musi podnik mat... tak sa chcem spytat, neviete kolko by som potreboval penazi na rozbehnutie takehoto podniku?

a dalsia otazka, myslite si, ze ma tento napad nejaku sancu?

dakujem.
Naposledy upravil Dav : 11.01.11 at 18:44
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    takyto alkohol ma napriklad gas-famililia v produktovom rade Spis Original...
    nemyslim, ze ludia ju kupuju kvoli kusku hrusky vo flaske, ale kvoli chuti
    ak dokazes konkurovat cenou a to velmi velmi, tak mozno by si mal sancu...

    co sa tyka uvedenych paragrafov, nie je to az take zlozite ako sa ti zda, v podstate ti stacia kontrolne meradla zapecatene colnym uradom

    spracovanie alkoholu - náklady na rozbehnutie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.