Zavrieť

Porady

Prečo my "západniari" nedržíme spolu...(?!)

Mám len jeden taký postreh, ktorý ma troška mrzí- už dlhšie sledujem, že moji spoluporaďáci najma zo západu, vobec, ale vobec nedržia spolu- sme rozdrobení, nikto sa nikdy nikoho nezastane...
Keď si napr. všímam najma košickú ( a okolia) vetvu Porady,zgrupených okolo danushky, tak aj keď niesom s nimi zrovna v láske-ale uznávam,že aspoň držia spolu a navzájom sa podporujú- poviem príklad- povadím sa s danushkou( danushka rada rozdáva neužitočné,aj keď nieje dovod) ale viem , že na jej ochranu vystúpi pár ľudí a vždy zhruba presne viem asi kto- ale my západniari ani za toho svatého-jeden druhého sa nezastaneme ani keby ho rezali... A to mi je ľúto-a to len preto, že Ba namá rada hentých, tí zasa oných a oní zasa tamtých a to mi je veľmi ľúto-mali by sme sa dať nejako dokopy...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stano, to sa ti zase podarila téma ...

Prečo chceš poraďákov deliť na západniarov, východniarov ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad Pozri príspevok
Stano, to sa ti zase podarila téma ...

Prečo chceš poraďákov deliť na západniarov, východniarov ?
Nechcem nikoho deliť-ale povedz,že nemám pravdu...- absolútne západniar zapádniara si nezastane...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nechcem nikoho deliť-ale povedz,že nemám pravdu...- absolútne západniar zapádniara si nezastane...
Ak to chceš zmeniť, musíš začať v prvom rade od seba.
4 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Stanko nemáš pravdu..... Skôr asi pozeráš do tých nesprávnych tém..

P.S.: mimochodom deliť nás na západniarov a vychodniarov, je dosť nešťastné.

To mi pripomína jeden vtip:

Belgická armáda, veliteľ pri nástupe zavelí:
Flamovia napravo, Valóni na ľavo. V strede ostane jeden chlapík.
Veliteľ sa pýta, a ty si hluchý?
Odpoveď:
- Nie pán veliteľ, len neviem kam sa majú postaviť belgičania....
7 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nechcem nikoho deliť-ale povedz,že nemám pravdu...- absolútne západniar zapádniara si nezastane...
Pekna tema Stanley..si zabil

Ja osobne som zapadniar a osobne si skor zastanem nazor a ako osobu. Je mi jedno kto odkial je. Aj tu aj tam mame aj takych..aj "takych".

PS: Zabudol si na stred. Co s nimi? Prihodime ich k zapadu..alebu budu mat vlastne pole posobnosti?
6 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
A čo južania, prípadne severania...... keď už delíme...
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Martin Mocko Pozri príspevok

PS: Zabudol si na stred. Co s nimi? Prihodime ich k zapadu..alebu budu mat vlastne pole posobnosti?
My stredoslováci ostávame v strede - nám stačí, že sme ľudia!
14 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Tak to navrhujem, aby mal každý svojho sverana a južana. Teda juh západu a sever západu jasne k nám západniarom...nie?
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Plne súhlasím s názorom, že poraďaci by sme sa nemali deliť, ale nedá mi nepovedať svoj názor, že ak človek trošku prebehne všetky príspevky a pozrie sa kto kde ako prispieva a suhlasí, alebo akym spôsobom rozobera danu temu, tak musim i ked nerada priznat, ze naozaj tu zo zapadu je ta sudrznost celkovo velmi slaba az na vynimky. Samozrejme teraz ma asi ukamenujete, ale je to tak. No je to sposobene pravdepodobne tým, ze poradaci z tohoto regionu maju zrejme viac prace a menej casu reagovat mimo odborných tém a je aj pravdou, ze ak pride niekto s temou , ktora tu uz bola xxx krat opakovana, tak sa dožadujeme radšej rychlejšou cestou zadanim novej temy , ako by ludia pohladali trosku po celej porade a tak si pozreli aj vsetky prispevky k hladanej teme.
Stanko skratku tu u nas to je zaneprazdnenostou , to vsak nechcem povedat, že nasi kolegovia z ostatných regionov nemaju co robit, ale iny kraj iny mrav a tak to asi ostane.
A neviem ci tato tema je stastna, asi si trosku rozburil vody na porade.
Pekny den všetkym poradakom ci uz zo zapadu alebo vychodu.Mali by sme byt jedna rodina.
6 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Že máte čas o takomto niečom aj písať, nepomôžete mi s nejakým DPH... ???
10 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

Martin Mocko Pozri príspevok
Pekna tema Stanley..si zabil

Ja osobne som zapadniar a osobne si skor zastanem nazor a ako osobu. Je mi jedno kto odkial je. Aj tu aj tam mame aj takych..aj "takych".

PS: Zabudol si na stred. Co s nimi? Prihodime ich k zapadu..alebu budu mat vlastne pole posobnosti?
.. nakoniec budeme Belgičania..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Great.zv, aj ty si Belgičan?
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

nuž nie som západniar, nie som východniar ani hluchá... tak potom musím byť len Belgičan :-))
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

......takze ak to spravne chapem,tak bude zapad-vychod a Belgicko? Hm,tam som este nebola,ale OK moze byt
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
magno Pozri príspevok
......takze ak to spravne chapem,tak bude zapad-vychod a Belgicko? Hm,tam som este nebola,ale OK moze byt
Ak to znamena belgicku zivotnu uroven, mzdy, dochodky...atd., tak sa v pondelok pravdepodobne stahujem do Bystrici....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Len aby nám, novým Belgičanom, nezrušili slovenské občianstvo
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Zakladám Žilinskú vetvu.Dnes na pive.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

.....tak toho by som sa vzhladom na iste skutocnosti neobavala,ale uz sa celkom tesim hlavne na tu uroven a platy-to nam tu ale bude.Budeme taka mala rezervacia
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mám len jeden taký postreh, ktorý ma troška mrzí- už dlhšie sledujem, že moji spoluporaďáci najma zo západu, vobec, ale vobec nedržia spolu- sme rozdrobení, nikto sa nikdy nikoho nezastane...
Keď si napr. všímam najma košickú ( a okolia) vetvu Porady,zgrupených okolo danushky, tak aj keď niesom s nimi zrovna v láske-ale uznávam,že aspoň držia spolu a navzájom sa podporujú- poviem príklad- povadím sa s danushkou( danushka rada rozdáva neužitočné,aj keď nieje dovod) ale viem , že na jej ochranu vystúpi pár ľudí a vždy zhruba presne viem asi kto- ale my západniari ani za toho svatého-jeden druhého sa nezastaneme ani keby ho rezali... A to mi je ľúto-a to len preto, že Ba namá rada hentých, tí zasa oných a oní zasa tamtých a to mi je veľmi ľúto-mali by sme sa dať nejako dokopy...
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Keď som zhliadla túto tému- hneď som vedela, kto je zadávateľ.
Stando nesklamal si ma !!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať