Zavrieť

Porady

súhrnný výkaz po 1.1.2011

Dobrý deň poradáci
chcem sa opýtať-podarilo sa Vám už poslať súhrnny výkaz za IV.Q 2010 elektronicky?
nam to vôbec nefunguje,a to nam už nastavoval aj programátor
akoby tam bolo niečo chybne nastavené
vôbec sa dokument nedá chybne podpísať (nemáme zaručený elektr.podpis)
je to des,ak to do 20.1 nepošleme,čakáme mastnú pokutu
Naposledy upravil Dav : 19.01.11 at 19:06
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    Snažím sa podať súhrnný výkaz cez internet explorer a stále mi od rána hlási toto:Core.Sign 2: CryptHashData - Unable to create the SHA256 hash.
    Invalid algorithm specified.
    Všetkom som preinštalovala 5x a už skúšam na druhom počítači. Prosím Vás, ktorým sa to podarilo, napíšte postup. Od minulého roku to šlapalo a zase problém, už toľko času som zabila tými pokusmi a nič z toho. Ako sa Vám podarilo to poslať??

    tibor1000 je offline (nepripojený) tibor1000

    tibor1000
    Dobrý večer.Prosím Vás,ked sme súhrnný výkaz podali elektronicky 16.1.2011, do 5 dní ho máme zaniest na Daňový úrad-počíta sa 5 dní od 16.1,alebo od dátumu 20.1-kedy je posledný deň na elektronické odoslanie?
    ďakujem

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    tibor1000 Pozri príspevok
    Dobrý večer.Prosím Vás,ked sme súhrnný výkaz podali elektronicky 16.1.2011, do 5 dní ho máme zaniest na Daňový úrad-počíta sa 5 dní od 16.1,alebo od dátumu 20.1-kedy je posledný deň na elektronické odoslanie?
    ďakujem
    Počíta sa od odoslania, teda od 16. 1.

    súhrnný výkaz po 1.1.2011

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.