Zavrieť

Porady

Vodovodna pripojka - podvrtanie cesty

Zdravim vas, chcem robit vodovodnu pripojku k RD ktory idem prave rekonstruovat. Vodomernu sachtu budem robit pri dome ale od hlavneho potrubia je to okolo 10 m vzdialene a musim ist popod cestu. Nevie mi niekto poradit kde najdem dakoho kto robi podvrtanie ciest na vodovodnu pripojku v okoli Trnavy? volal som ludom ktori robia vrtanie studni no tam som neuspel. kolko priblizne stoji 1bm vrtu? aby som sa orientoval v cenach. Dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
Skus oslovit priamo vodarne ti tuto pracu robia, len su drahsi.

fedo78 je offline (nepripojený) fedo78

fedo78
Mne to robil majsterko zo Senice, cena asi 20€/meter. Ak máš záujem, pošlem Ti cez SS kontakt.

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

TomasHC
Mne kanalizaciu pretlacala firma z Leopoldova, www.mikrovrt.sk , ale rataj s vyssou cenou, lebo maju riadene vrtanie...

vturansky je offline (nepripojený) vturansky

vturansky
Mne to robil niekto od PN a pytal 33€/m (pretlacanie).
Len pre info, na celu tuto akciu si treba nechat vytycit plyn (plynarne), kable (telekomunikacie), vodovod, kanalizaciu a elektriku. Vsetko je spoplatnene.
gjanik Povolenie a pepierovacky spravila firma aleboste museli sam?

fetya je offline (nepripojený) fetya

fetya
aj ja musim podvrtat cestu, sirka je asi 5 metrov, od kraja asi 4 metrov bude pripojka. tam sa vykope jama 1x1 m. Teoreticky sa da vrt spravit aj rucnym vrtakom, ktorym sa robia vrty pre stlpy pre plot? Sirka vrtaka je 20cm, a rucka sa da predlzit fitingami. Robil to uz niekto? Ked to robim z oboch stran, tak to moze takto fungovat?

Erzebeth je offline (nepripojený) Erzebeth

Erzebeth
Sused robil ručne vrt 6 metrov. Na každej strane mal vykopanú jamu. Nevŕtať z dvoch strán, iba z jednej. Lepšie sa trafíš do jamy, ako v strede cesty do vrtu.

fefe30 je offline (nepripojený) fefe30

fefe30
Velmi šikovný je p. Havlas zo Šurian. A cena je bezkonkurenčná 7€ za meter.

slafko79 je offline (nepripojený) slafko79

slafko79
No mne akurat pred tyzdnom robili prekop popod cestu 2x po 5m na elektriku a vodu.Platil som ich od hodiny 29eur za hodinu.Mali to hotovo za 3hodinky.pre info tiez sme si museli skorej vybavit vytycenie od plynarov a t-comu lebo nam idu popod cestu ich siete.Najviac som sa bal toho plynu lebo bol dakde v strede cesty a ten krtko ak narazi na daku skalku tak moze odbocit ale podarilosa.
gjanik Povolenie ste vybavili vy alebo firma?
konatel podvrtavanieDUGOTRADE
dobry den..ano nasa firma robi pripojky voda, kanalizacia, elektrika, plyn a aj podvrtavanie... podvrtavanie sa pohybuje od 10 do 50 eur/m hlavne zalezi aky velky priemer sa robi... pripojky hotove do 24 hodin od osobneho kontaktu... nase cisla su 0918 397 055 alebo 0903 842 167

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.