Zavrieť

Porady

pripojenie prílohy

Dobrý večer.
Chcela by som Vás poprosiť o radu, ako pripojiť uloženú prílohu na internetovú stránku. Konkrétne ide o pripojenie životopisu do dotazníka na Profesii. Skúšala som to cez plochu aj cez moje dokumenty, ale nedá sa.
a ešte mám otázku. Neviete mi poradiť, prečo mi stále / každých 5min./ padá internet? /ADSL/ Je to hrôza.
Pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Iveta M Pozri príspevok
    Neviete mi poradiť, prečo mi stále / každých 5min./ padá internet? /ADSL/ Je to hrôza.
    Pekne ďakujem.
    Ak padne internet ,tak sa pozri či na routri kontrolka ADSL svieti alebo bliká.Ak bliká ,tak to je chyba na strane dodávateľa,niekedy aj routra.Ak kontrolka svieti a internet padol tak to chybu hľadaj v PC.

    A sú vyplnené všetky údaje na stránke profesia?Skús tu prílohu pripojiť ako PDF súbor.

    Iveta M je offline (nepripojený) Iveta M

    Iveta M
    ktorá kontrolka. Mám tam 3.V poradí: zelená svieti, zelená bliká, červená svieti.

    Iveta M je offline (nepripojený) Iveta M

    Iveta M
    Mám modem. Ešte ma napadlo reštartovať ho. Ozvem sa zajtra aj ako to dopadlo s tou prílohou. Stále sa musím pripájať.
    Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.