Zavrieť

Porady

Skype- kto ma zrušil z kontaktov

Zdravím, chcem vedieť, ako zistím na skype, kto ma vymazal zo svojich kontaktov. Mám tam kamošov, ktorí mi pred časom prestali písať, nebývajú online a ja si myslím, že ma odfajkli zo zoznamu. Viete poradiť ako to zistím?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nijako, pokiaľ si ťa "odfajkli", tak u teba budú stále off-line (budeš ich mať v kontaktoch, ale oni teba nie). Na druhej strane - pokiaľ ich ty máš v kontaktoch, môžeš im stále skúsiť zavolať (im sa to ukáže ako "neznámy" - prípadne im to opäť vyhodí tvoje Skype meno).
    Nič nie je stratené, len skús im zavolať, niekedy to vyjde.

    BTW: po nedávnom výpadku Skype sa stáva, že prepojenia nie sú nadviazané. Zaznač si ich Skype mená v ich profiloch, vyhoď z kontaktov a daj znova hľadať nový kontakt.
    Mne sa to stalo tiež, že mi brata neustále vyhadzovalo off-line, ale u neho som bol stále on-line. Odobral som ho a znova dal hľadať a pridať a "naskočil".

    Skype- kto ma zrušil z kontaktov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.