Zavrieť

Porady

Aky uctovny program pre e-shop?

Ktorí uctovny program je najvhodnejsi na e-shop?kolko by asi takyto program stal-bez skladu?Tieto programy sa platia na rok alebo ho celkovo odkupim?
Dakujem za rady.
Naposledy upravil Dav : 19.01.11 at 18:21
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    shedivy je offline (nepripojený) shedivy

    IT technik at EDCservis.eu Graphic designer at Agentura INA, s.r.o. ...viac shedivy
    Záleží na akom eshope to pobeží, napr. MoneyS3 ponúka modul E-shop konektor v cene 195 € a dokáže pripojiť väčšinu eshopov s podporou XML.

    Cenovo sa ekonomický software pohybuje medzi 100-200 € (základné verzie bez skladu atď.), tento poplatok je jednorázový pričom aktualizácie sú dostupné po dobu jedného roka. V prípade záujmu o ďalšiu podporu nie je potrebné kupovať software znova, len sa za nejaký poplatok predĺži licencia.

    ca-cko je offline (nepripojený) ca-cko

    ca-cko
    Dakujem,e-shop bezi na systeme os-commerce .Kolko asi stoji pripojenie systemu k e-shopu.Zistoval som si to a bolo mi povedane ze az okolo 1000e?je to mozne??

    shedivy je offline (nepripojený) shedivy

    IT technik at EDCservis.eu Graphic designer at Agentura INA, s.r.o. ...viac shedivy
    S prepojením viac nepomôžem, ale čo sa týka ceny, pokiaľ si to spravíš sám výsledná suma by sa mohla pohybovať do 400 € (príklad: ekon. soft. Money S3 Small Business -199 €; E-shop konektor - 195 €; osCommerce - zdarma), pokiaľ to ale necháš na firmu 1000 € nie je nič výnimočné...

    Osobne by som sa poradil s nejakým webdeveloperom / programátorom - najlepšie študentom, za nejakú stovku by to prepojenie mohol naprogramovať, pokiaľ si e-shop vytvoríš sám.

    ca-cko je offline (nepripojený) ca-cko

    ca-cko
    dakujem za info,program som stiahol...idem sa s tym potrapit...nevyzera to tak uplne jednoducho :-)

    Aky uctovny program pre e-shop?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.