Zavrieť

Porady

Prosím, má niekto skúsenosti s programom TPSoft a Alfa? Obidve JÚ.

Mám x rokov TPSoft, ale v poslednom období sa mi zdá, ako keby zamrzli v rozvoji. Alfu som si stiahla a páči sa mi, že je v tom skoro všetko. Ale potrebovala by som vedieť ešte nejaký iný názor. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    helaba je offline (nepripojený) helaba

    helaba
    No napr. sklad, majetok musím viesť osobitne, program sklad má stále nejaký problém. JÚ mám multiverziu, ale len pri prvej sa všetko dá vytlačiť v €, ostatné niečo v € a pokladne v SK a nejde to nikde zmeniť, keďže účtovná mena je €. Sú to síce len drobnosti, ale vadia.

    pavla.p je offline (nepripojený) pavla.p

    pavla.p
    Používame aj sklad - kolegyňa nespomína problémy, ale viem, že keď niečo potrebuje volá do BB. JÚ mám pre 1 firmu, voči PU nemám výhrady, hoci je fakt, že sa mi lepšie páčil DOS.
    Alebo je možné že za tak dlhú dobu som si zvykla. Ale ja ich dosť otravujem, a musím povedať že mi vždy vyšli v ústrety.
    Skús ich aj Ty otravovať. Určite lepšie sa s nimi komunikuje ako MRP, od ktorých mám mzdy. Keby bolo jednodchšie prejsť v mzdách na iný program určite vymením za TP Soft.

    helaba je offline (nepripojený) helaba

    helaba
    ale to ja robím,nemôžem povedať, že nie sú ochotní, ale už ma to nebaví. Skúšala som Alfu od Krosu, je to všetko zdá sa precíznejšie, nuž uvidím. Čo sa týka miezd, asi by bol naj. Olymp od Krosu, aspoň podľa mňa. MRP mám len na CD demo, skúsila som ho nainštalovať, ale nejako ma to neoslovilo. ďakujem

    pavla.p je offline (nepripojený) pavla.p

    pavla.p
    Nie je za čo. Myslím ale, že ideálny program nenájdeš. Každému sa dá niečo vytknúť /aspoň podľa mňa/.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    Mzdy od Krosu sú na nezaplatenie. Rýchlo reagujú na zmeny, ja som s nimi spokojná. To je môj názor.

    Prosím, má niekto skúsenosti s programom TPSoft a Alfa? Obidve JÚ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.