Zavrieť

Porady

Magio + internet T-com - Odstupenie od zmluvy

Prave som docital podmienky k odstupeniu od zmluvy a mam nepekny pocit ci je vypovedanie zmluvy aj docielitelne.
Dokazal to uz niekto?

Problem: v poslednej dobe ma Magio neskutocne vytaca, mrzne, zasekava, opakovane treba volat do t-comu aby restartovali magio ci doniesli novy kus. Naposledy dnes, ked som si chcel vychutnat oblubenie serial sa magio kuslo a nevie nastartovat (tri bodky na obrazovke). Taktiez aj internet+router robia psie kusky.
Obcas sa stane, ze aj tyzden sme bez internetu a tv.

Je mozne tieto fakty pouzit pri dobrej hadke v t-cume ako argument pre odstupenie od zmluvy: nedodrzanie podmienok/nefunkcnost ...?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Kerto Pozri príspevok
    Prave som docital podmienky k odstupeniu od zmluvy a mam nepekny pocit ci je vypovedanie zmluvy aj docielitelne.
    Dokazal to uz niekto?

    Problem: v poslednej dobe ma Magio neskutocne vytaca, mrzne, zasekava, opakovane treba volat do t-comu aby restartovali magio ci doniesli novy kus. Naposledy dnes, ked som si chcel vychutnat oblubenie serial sa magio kuslo a nevie nastartovat (tri bodky na obrazovke). Taktiez aj internet+router robia psie kusky.
    Obcas sa stane, ze aj tyzden sme bez internetu a tv.

    Je mozne tieto fakty pouzit pri dobrej hadke v t-cume ako argument pre odstupenie od zmluvy: nedodrzanie podmienok/nefunkcnost ...?
    Ako odstúpiť? Ťažko, dokonca aj keď im XYZ-krát povieš, že zmluvu už predĺžiť nechceš, stále ti ju vnucujú a pýtajú za to peniaze.
    Toto sú naše skúsenosti s T-comom
    http://www.porada.sk/t143826-ako-na-...h-sluzieb.html Nie je to o vypovedaní zmluvy, ale možno ti to pomôže.
    Hlavne nevybavuj telefonicky, lebo u nich pravá ruka nevie, čo robí ľavá Všetko treba mať pekne podchytené na papieri (reklamácie).
    (Vypadávajúci internet - pozri si v zmluvných podmienkach, či sa v nich nezbavili zodpovednosti za nefunkčnosť služby.)

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ta služba vysielania TV programov je dosť pochybna vec. Tiež som sa o to zaujímal, no tam kde byvam, nie je dostupna. Až nedavno som sa dozvedel, že prečo. Vraj je to zavisle od vzdialenosti medzi užívatelom a ústrednou. napr. do 2km. No a ak to tak je, môže sa stať, že tí na kraji dosahu môžu mať problemy s príjmom. Info mam priamo od pracovníčky T-Comu.

    Kerto je offline (nepripojený) Kerto

    Kerto
    to je parada: oni za to nemozu, ze ich sluzba, ktoru spravuju nefunguje
    no zajtra to pojdem skusit
    pri najhorsom uz iba 9 mesiacov do vykupenia

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    duves Pozri príspevok
    Ta služba vysielania TV programov je dosť pochybna vec. Tiež som sa o to zaujímal, no tam kde byvam, nie je dostupna. Až nedavno som sa dozvedel, že prečo. Vraj je to zavisle od vzdialenosti medzi užívatelom a ústrednou. napr. do 2km. No a ak to tak je, môže sa stať, že tí na kraji dosahu môžu mať problemy s príjmom. Info mam priamo od pracovníčky T-Comu.
    Ano je to takto u kazdeho poskytovatela taketo problemy v dosahu od switchu segmentu ma kazdy provider....No internet mat môzes ten takto obmedzovany vzdialenostou nieje...

    Osobne sa cuduje preco ludia vyhadzuju peniaze za magio a podobne sluzby...
    Osobne mam zakupeny satelit ak si kupite kvalitne komponenty dokazu aj daleko viac ako akesi magiou ... Taktiez si viem zastavit obraz a posunut ho dopreduu dozadu taktiez si viem nahrat film mam to v HD kvalita signalu pri malej parabole nadmerna a v dnesnejdobe... (clovek sa nemusi bat velkych tanierov )... Môzem si sledovat programy aj v PC sieti cez VLC.. zdielat satelit po sieti s inym satelitom a pdoobne... Osobne mam aj zakupeny nadstandardny balicek aj s HD ale ak niekomu stacia sloveske a ceske programy tak nech si kupi napr skylink zakladnu kartu a viac neplati nic... Vypadkky iba pri fakt zlych poveternostnych podmienkach a to viem prezit.. A v pripade ze si postavite HTPC aj s potporov DVB-S teda satelitu tak sa tomu ziadne mnagio nevyrovna a môzete si nan vychutnavat cokolvek hry, filmy hudbu radio internet proste neobmedzene moznosti...

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Deiky Pozri príspevok
    Osobne mam zakupeny satelit ak si kupite kvalitne komponenty dokazu aj daleko viac ako akesi magiou ... Taktiez si viem zastavit obraz a posunut ho dopreduu dozadu taktiez si viem nahrat film mam to v HD kvalita signalu pri malej parabole nadmerna a v dnesnejdobe... (clovek sa nemusi bat velkych tanierov )... Môzem si sledovat programy aj v PC sieti cez VLC.. zdielat satelit po sieti s inym satelitom a pdoobne... Osobne mam aj zakupeny nadstandardny balicek aj s HD ale ak niekomu stacia sloveske a ceske programy tak nech si kupi napr skylink zakladnu kartu a viac neplati nic... Vypadkky iba pri fakt zlych poveternostnych podmienkach a to viem prezit.. A v pripade ze si postavite HTPC aj s potporov DVB-S teda satelitu tak sa tomu ziadne mnagio nevyrovna a môzete si nan vychutnavat cokolvek hry, filmy hudbu radio internet proste neobmedzene moznosti...
    U mna neaktualne. Byt v bytovke nemam orientovany spravnym smerom.

    Agostino je offline (nepripojený) Agostino

    Agostino
    Ja mám od T-comu len Magiointernet Turbo 2 a to mi od nich úplné stačí. Popritom rýchlosť prijímania dát je na dnešnú dobu celkom úbohá - maximálne do 2MB za sekundu. Inokedy je zase kritický nízka. Hlavná vec, že za to platím mesačné 20EUR. Vôbec nie som spokojný s poskytovaním ich služieb.
    Po podpísaní zmluvy viazanosti vôbec svojím verným zákazníkom nevychádzajú v ničom v ústrety.
    Pred nedávnom mi telefonovali, že či si od nich nechcem dať zaviesť aj MAGIO TELEVÍZIU ja som však bez rozmýšľania odmietol. Radšej som si dal namontovať DIGI TV.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Agostino Pozri príspevok
    Po podpísaní zmluvy viazanosti vôbec svojím verným zákazníkom nevychádzajú v ničom v ústrety.
    Mám tiež Turbo2 + komplet ponuka MágioTV za 22,98 mesačne.Nechcem obhajovať tú firmu ,od ktorej internet mám,ale ja ako verný zákazník som spokojný.

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Agostino Pozri príspevok
    Ja mám od T-comu len Magiointernet Turbo 2 a to mi od nich úplné stačí. Popritom rýchlosť prijímania dát je na dnešnú dobu celkom úbohá - maximálne do 2MB za sekundu. Inokedy je zase kritický nízka. Hlavná vec, že za to platím mesačné 20EUR. Vôbec nie som spokojný s poskytovaním ich služieb.
    Po podpísaní zmluvy viazanosti vôbec svojím verným zákazníkom nevychádzajú v ničom v ústrety.
    Pred nedávnom mi telefonovali, že či si od nich nechcem dať zaviesť aj MAGIO TELEVÍZIU ja som však bez rozmýšľania odmietol. Radšej som si dal namontovať DIGI TV.
    Skutocne problemy v rychlosti su hlavne pri mobilnom internete vo vzssich balickoch...

    Doba digi TV uz podla mna skonsila maju nekvalitny obraz, na odchitenie ti treba velky tanier radsej skylink... : )
    Naposledy upravil Deiky : 30.01.11 at 09:59

    Magio + internet T-com - Odstupenie od zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.