Zavrieť

Porady

Formular na internete nefunguje

Skusal som vyplnit danove priznanie z mot. vozidiel na internete online (drsr.sk) ale nefunguje mi to.
Ked to vyplnim a dam ulozit do tlacoveho suboru FDF , vygeneruje zip, v nom 4 subory ale tie PDF su prazdne, proste su tam prazdne formulare. Skusal som to aj rovno vytlacit ale nefunguje mi ani to.
Skusal to niekto ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    Ja som včera vypĺňala a bez problémov, neukladala som, rovno som dala vytlačiť, robila som to cez INTERNET EXPLORER

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    jozko1975 Pozri príspevok
    Skusal som vyplnit danove priznanie z mot. vozidiel na internete online (drsr.sk) ale nefunguje mi to.
    Ked to vyplnim a dam ulozit do tlacoveho suboru FDF , vygeneruje zip, v nom 4 subory ale tie PDF su prazdne, proste su tam prazdne formulare. Skusal som to aj rovno vytlacit ale nefunguje mi ani to.
    Skusal to niekto ?

    Funguje, ale nesmieš uložiť do tlačového súboru FDF, ale sa posuň po lište viac doprava, tam máš možnosť "uložiť do súboru" a môžeš sa potom k uloženému DP kedykoľvek vrátiť.

    jozko1975 je offline (nepripojený) jozko1975

    jozko1975
    To funguje aj mne, ulozenie do XML suboru aj nasledne nacitanie z neho, co mi nejde je priame tlacenie a ulozenie do tlacoveho suboru. Proste som to z XML znova nacital, dal som to tlacit cez to tlacitko "Tlac strany 1,2 a 4 strany dokumentu". Presmeruje ma to na https://www.drsr.sk//priznania/dmv2008.pdf ale formular je prazdny.
    Schvalne to skuste niekto prosim.

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    jozko1975 Pozri príspevok
    Schvalne to skuste niekto prosim.
    skúsila som a podarilo sa aj cez Mozillu

    Formular na internete nefunguje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.