Zavrieť

Porady

cviky na spodé brucho

Ahojte,

potrebovala by som poradiť nejaké cviky na spodné brucho. Cvičievam pravidelne brušáky a iné cviky na brucho, ale rovné brucho mám len nad pupkom, pod ním mám stále ovísajúce brucho. a nie a nie s ním preč.
Ak viete o nejakých účinných cvikoch z vlastných skúseností.
Pozerala som i na googli, lenže tam je toho maličko.
vopre vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Na spodné brucho sú dobré cviky, pri ktorých sa dvíhajú nohy ... napr. v ľahu na chrbte sú nohy asi v 45 stupňovom uhle a robíme s nimi akoby malé kroky a potom veľké kroky, alebo sa podoprieme v sede o lakte a striedavo nohy nad podložkou krčíme a vyrovnávame- podobné bicyklovaniu, ...

    monnica je offline (nepripojený) monnica

    monnica
    Ahoj , ja na spodné brucho cvičím a určite to zaberá - ľahnem si na zem vodorovne a dvíham nohy hore dole - spolu. Alebo zdvihni nohy hore a rozkroč a spoj. Určite to pomáha a prestaň jesť chlieb a udeje sa zázrak

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ale hlavne pri cvičení treba myslieť nato čo cvičíme ak sú to brušáky tak treba precítiť a myslieť na ten sval-brucho ako sa napína možno smiešne ale je to tak, ak sa robia brušáky mechanicky "odbúcham" si 100-200denne tak sa nič neudeje
    ja napr. tento cvik nemôžem robiť vlastne nič kde dvíham nohy bolia ma pri tom kríže

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Prípadne ruky založiť do kríža na plecia, potom s nohami zľava do prava vo vzduchu napísať svoje meno, prípadne ešte aj za slobodna. Nohy musia byť vo vzduchu čo najdlhšie, tak 15-20 cm nad podlahou.

    adr je offline (nepripojený) adr

    adr
    ja som kdesi cital, ze ak neschudneme, tak mozeme robit brusakov kolko chceme. Takze mozes robit brausaky, alebo nico ine,a le ak nezmizne tukova vrstva na bruchu, tak je Tvoja snaha marna. :-(
    Moja rada - nastartuj metabolizmus a prehodnot co papas. A cvic poctivo dalej.

    lucymas je offline (nepripojený) lucymas

    lucymas
    Dobry cvik na spodne brucho je posadit sa, nohy zdvihnut par centimetrov nad zem a nohy rozkracovat a spajat. Toto je vynikajuci cvik na brucho ale aj na stehna a na ruky.
    Potom dost pomahaju aj klasicke brusaky, dolezite je vsak naucit sa cvicit ich spravne. Tu je link na video, kde je dobre vysvetlena spravna pozicia pri cviceni:

    http://www.cvikynachudnutie.eu/cviky-na-brucho

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    lujza.j Pozri príspevok
    ale hlavne pri cvičení treba myslieť nato čo cvičíme ak sú to brušáky tak treba precítiť a myslieť na ten sval-brucho ako sa napína možno smiešne ale je to tak, ak sa robia brušáky mechanicky "odbúcham" si 100-200denne tak sa nič neudeje
    ja napr. tento cvik nemôžem robiť vlastne nič kde dvíham nohy bolia ma pri tom kríže
    http://www.chudnutie-ako.sk/sport-ch...1000-brusakov/

    cviky na spodé brucho

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.