Zavrieť

Porady

Cviky na krčnú chrbticu

Ahojte,
prosím Vás, nevedel by mi niekto poradiť nejakú stránku, kde nájdem cviky na krčnú chrbticu, prípadne vie mi niekto poslať nejaké cviky? Objednám sa aj na masáž, ale strašne mi tuhne krčná chrbtica...po cvičení sa to trošku zmierni, ale len dočasne...

ĎAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    delonka je offline (nepripojený) delonka

    delonka
    syrik Pozri príspevok
    Ahojte,
    prosím Vás, nevedel by mi niekto poradiť nejakú stránku, kde nájdem cviky na krčnú chrbticu, prípadne vie mi niekto poslať nejaké cviky? Objednám sa aj na masáž, ale strašne mi tuhne krčná chrbtica...po cvičení sa to trošku zmierni, ale len dočasne...

    ĎAKUJEM
    ahoj syrik,
    skús pozrieť v tejto sekcii,vyhľadaj tému Dobrý zrak, sú tam cv iky na krčnú chrbticu.,
    pekný deň

    Airam25 je offline (nepripojený) Airam25

    Múdrosť musíš hľadať,hlúposť príde sama. ...viac Airam25
    syrik Pozri príspevok
    Ahojte,
    prosím Vás, nevedel by mi niekto poradiť nejakú stránku, kde nájdem cviky na krčnú chrbticu, prípadne vie mi niekto poslať nejaké cviky? Objednám sa aj na masáž, ale strašne mi tuhne krčná chrbtica...po cvičení sa to trošku zmierni, ale len dočasne...

    ĎAKUJEM

    Posielam niečo čo pomáha mne. Sú to ortopedické cvičenia na celú chrbticu. Ale najdeš tam cvičenia aj na krk.Potrebná je však dlhšia pravidelnosť.Tak veľa chuti.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    takáto téma už tu je pridala som tam obrázky cvikov na chrbticu.treba len hľadať

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ja pridám len poznámku, chodila som na pilates a cvičiteľka dôrazne pripomínala, že zakláňať hlavu dozadu je neprirodzené a môžeme si ublížiť.

    Cviky na krčnú chrbticu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.