Zavrieť

Porady

Plastové škatule

ahojte poraďáci, mám jeden problém, už dlhšie sa snažím nájst výrobcu alebo dodávateľa priesvitných plastových obalov, ale zrejme neviem zadať dobrý názov. Môže mi niekto poradiť kde zoženiem plastové priesvitné obaly - potrebujem rozmer kvádra cca 30x20x20 cm, skúšala som u rôznych výrocov obalov, ale stále sú to len kartónové škatule z papierovej lepenky. No ja hľadám, aby ten obal bol priesvitný. Je kopu tovarov, ktoré sa v takých obaloch predávajú - npr. sada vianočných gúľ, dekoratívne ozdoby, vreckovky, sviečky. Mal by to byť taký nejaký priesvitný plast - tvrdý celofán - alebo ako by som to nazvala. Vie mi niekto poradiť, kto vyrába také obaly?Za každučkú radu ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    a čo z toho, ak nenapíšeš? Porada od slova poradiť, nie poštekliť, vieš?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    on ma vsetky odpovede nejake steklive...vsetko vie, ale neprezradi :-DDD
    http://www.porada.sk/search.php?searchid=12643963

    marek kk je offline (nepripojený) marek kk

    marek kk
    mam na to material mam na to stroje vysekavacie aj ma na to ludi ktory to daju do kopy je otazne kolko kusov chces od toho sa odvija aj cena je mozne dat na to aj potlac

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    atramka Pozri príspevok
    ahojte poraďáci, mám jeden problém, už dlhšie sa snažím nájst výrobcu alebo dodávateľa priesvitných plastových obalov, ale zrejme neviem zadať dobrý názov. Môže mi niekto poradiť kde zoženiem plastové priesvitné obaly - potrebujem rozmer kvádra cca 30x20x20 cm, skúšala som u rôznych výrocov obalov, ale stále sú to len kartónové škatule z papierovej lepenky. No ja hľadám, aby ten obal bol priesvitný. Je kopu tovarov, ktoré sa v takých obaloch predávajú - npr. sada vianočných gúľ, dekoratívne ozdoby, vreckovky, sviečky. Mal by to byť taký nejaký priesvitný plast - tvrdý celofán - alebo ako by som to nazvala. Vie mi niekto poradiť, kto vyrába také obaly?Za každučkú radu ďakujem.
    ...transparent plastic boxes...

    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    atramka je offline (nepripojený) atramka

    atramka
    Marek, no neviem presne napísať, to by si vedel poradiť Ty....
    Máš aj nejaké hotové? Možno by mi vyhovovali na skúšku. Malo by to mať tvar hranola prípadne valca, možno tak 30 cm dlhé a priemer cca 20-25cm. Niečo také, ako sú balené vianočné ozdoby, alebo aj zákusky a paradajky v Bille bývajú v takých plastových obaloch .....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.