Zavrieť

Porady

SKUSENOSTI SO SAEC

Mate skusenosti so SAEC? Oplati sa podla Vas byt clenom? Myslite si, ze obchod vdaka ich logu zbudzuje "ovela" vacsiu doveryhodnost?
Z mojho pohladu, su tie podmienky na vstup (okrem clenskeho poplatku)aj tak len take formality, ktore zabezpecia, ze eshop nebude mat zavadzajuce obchodne podmienky a pod.
Ak niekto skusenosti ma, mohol by dat vediet ci konferencie, popr poradenstvo, ktore saec poskytuje je zahrnute v clenskom poplatku alebo je to pomimo toho....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    To ked sa niekomu nechce pracovat, tak v jednom kuse vymysla hluposti ako zarobit peniaze bez prace. Tu je jeden zo sposobov.
    Rozposlu e-shopom maily, ze robia pre e-shop certifikat, za logo ktore ti daju na stranku zoberu 1500€ a ty mozes byt akoze spokojny a mysliet si, ze u teba nakupia zakaznici skor ako tam kde to neni.
    Urcite sa ziadny (mozno len 0,000001%) zakaznik nerozhoduje nakupovat v e-shope len preto, ze je clenom nejakej asociacie.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    tiez som nad tym premyslal... ale nic ine ako to ze sa niekto chce nabalit ma nenapadlo.

    Jaro_ je offline (nepripojený) Jaro_

    Jaro_
    To ci sa podla toho zakaznici rozhoduju bola skor len taka vedlajsia otazka. Zaujimalo ma hlavne to, ci si myslite ze cinnosti, ktore saec vyvija mozu byt pre eshop uzitocne. Tak zacitujem z ich stranky...:
    " Pre dosahovanie a napĺňanie svojich cieľov asociácia vykonáva najmä nasledovné činnosti:

    • školiacu, poradenskú a expertíznu činnosť,
    • informačnú a publikačnú činnosť,
    • marketingovú činnosť,
    • činnosť odborný komisií,
    • transfer poznatkov z oblasti pôsobenia asociácie do praxe,
    • organizovanie seminárov, výstav a konferencií zameraných na napĺňanie cieľov asociácie,
    • aktívna účasť na konferenciách o elektronickom obchode,
    • definovanie súboru odporúčaní pre elektronický obchod v Slovenskej republike,
    • zaujímanie stanovísk k štátnym dokumentom pojednávajúcim o elektronickom obchode,
    • vytváranie partnerských vzťahov so súdnymi a vládnymi inštitúciami v SR,
    • budovanie kontaktov na partnerské organizácie v zahraničí,
    • poskytovanie služieb v oblasti elektronického obchodu,
    • vytváranie systému na ochranu spotrebiteľa pred podvodmi (certifikácia obchodníkov ponúkajúcich svoje produkty elektronickou cestou)
    • realizácia domácich aj zahraničných projektov v oblasti činnosti asociácie."

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Jaro_ Pozri príspevok
    To ci sa podla toho zakaznici rozhoduju bola skor len taka vedlajsia otazka. Zaujimalo ma hlavne to, ci si myslite ze cinnosti, ktore saec vyvija mozu byt pre eshop uzitocne. Tak zacitujem z ich stranky...:
    " Pre dosahovanie a napĺňanie svojich cieľov asociácia vykonáva najmä nasledovné činnosti:

    • školiacu, poradenskú a expertíznu činnosť,
    • informačnú a publikačnú činnosť,
    • marketingovú činnosť,
    • činnosť odborný komisií,
    • transfer poznatkov z oblasti pôsobenia asociácie do praxe,
    • organizovanie seminárov, výstav a konferencií zameraných na napĺňanie cieľov asociácie,
    • aktívna účasť na konferenciách o elektronickom obchode,
    • definovanie súboru odporúčaní pre elektronický obchod v Slovenskej republike,
    • zaujímanie stanovísk k štátnym dokumentom pojednávajúcim o elektronickom obchode,
    • vytváranie partnerských vzťahov so súdnymi a vládnymi inštitúciami v SR,
    • budovanie kontaktov na partnerské organizácie v zahraničí,
    • poskytovanie služieb v oblasti elektronického obchodu,
    • vytváranie systému na ochranu spotrebiteľa pred podvodmi (certifikácia obchodníkov ponúkajúcich svoje produkty elektronickou cestou)
    • realizácia domácich aj zahraničných projektov v oblasti činnosti asociácie."
    Jasna vec, ze si to tam napisu, aby sa nepovedalo, ze beru prachy len za logo. Z toho co si citoval z ich stranky je len inak povedane bla bla bla.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ide o vseobecny balast ktory v skutocnosti nehovori vobec nic. Takych som uz videeeeel.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.