Zavrieť

Porady

Rady a skusenosti

Chcel by som sa vas opytat ake mate skusenosti pri zakladani sro cez pravnika a cez firmy ktore to robia.Aky je asi cenovy rozdiel a co sa tyka skusenosti s tymi firmami?A este ked si budem davat prekladat navody a pod veci s anj do sj ci treba na to nejake razitko.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tengi je offline (nepripojený) tengi

    šťastne ženatý podnikateľ :o) ...viac tengi
    no podla mna cenovy rozdiel je skoro nulovy ked si to pojdes zalozit sam, tak si len pochodis po notaroch (kopec penazi a casu)

    ja by som si to druhy krat dal spravit ....pretoze som este aj doplatil na to, ze nie su povolene desatinne ciarky v ZI sups zo Sudu prepisat a naspet.....2tyzdne lol...

    kolok v hodnote 10.000,-SK je potrebny...

    tengi je offline (nepripojený) tengi

    šťastne ženatý podnikateľ :o) ...viac tengi
    ale ako som pozeral ceny (400€ za založenie) no neviem....zalezi od ceny

    vraj sa da znizit ten poplatok sudny, ked ho podas elektronicky..

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    tengi Pozri príspevok
    no podla mna cenovy rozdiel je skoro nulovy ked si to pojdes zalozit sam, tak si len pochodis po notaroch (kopec penazi a casu)

    ja by som si to druhy krat dal spravit ....pretoze som este aj doplatil na to, ze nie su povolene desatinne ciarky v ZI sups zo Sudu prepisat a naspet.....2tyzdne lol...

    kolok v hodnote 10.000,-SK je potrebny...
    Súhlasím, nech to urobia tí, ktorí sa tomu rozumejú. Dá zaplatiť súdny poplatok za zápis s.r.o. vo výške 50 % pri elektronickom podaní všetkých dokumentov.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    g82 Pozri príspevok
    Chcel by som sa vas opytat ake mate skusenosti pri zakladani sro cez pravnika a cez firmy ktore to robia.Aky je asi cenovy rozdiel a co sa tyka skusenosti s tymi firmami?A este ked si budem davat prekladat navody a pod veci s anj do sj ci treba na to nejake razitko.Dakujem
    Neviem, aké preklady návodov myslíš, ak by sa jednalo o preklady osobných údajov spoločníkov, určite budeš potrebovať úradné preklady.

    g82 je offline (nepripojený) g82

    g82
    Jasne len som to asi zle napisal sam si to zakladat nebudem ale ze ci si mam najst samostatneho pravnika ktory toto robi alebo taku firmu ze co je drahsie lebo pravnik si asi necha zaplatit za sluzby viac nie?>a tie preklady su to technicke listy k vyrobkom bezpecnostne listy a podobne treba na to nejake razitko alebo co?dakujem

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    g82 Pozri príspevok
    Jasne len som to asi zle napisal sam si to zakladat nebudem ale ze ci si mam najst samostatneho pravnika ktory toto robi alebo taku firmu ze co je drahsie lebo pravnik si asi necha zaplatit za sluzby viac nie?>a tie preklady su to technicke listy k vyrobkom bezpecnostne listy a podobne treba na to nejake razitko alebo co?dakujem
    Stačí firma, ktorá to robí na vysokej úrovni. Cena je určite lepšia ako u právnika.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.