Zavrieť

Porady

Predajna s hudobnymi CD v KE

Tak dufam, ze tu takato tema este nie je. Rad by som si rozsiril svoju zbierku hudobnych CD, predovsetkym o vaznu hudbu. Bol som v tej predajni Rock-Pop-Jazz na Hlavnej 58 (ci kde) a ked som videl sekciu s vaznou hudbou (taky miniaturny kutik o rozlohe latriny), tak ma az naplo. Vydavatelstvo Hevhetia uz skoncilo cinnost a o nicom inom neviem.

A tak by som sa rad spytal tych z vas, co maju Kosice vychodenejsie ako ja, ci cirou nahodou neviete o predajni, kde by som zohnal aj nieco ine ako Bocelliho a Troch tenorov a tie nechutne tzv. vyberovky 100% CLASSICS. Som realista a viem, ze zijeme na Slovensku, tak necakam, ze si budem este moct vybrat aj dirigenta ci spevakov, ale aby aspon mali ineho skladatela ako Mozarta a Beethovena. Och ano, vlastne este aj Bacha (no paaardon!). Tak som sa postazoval. Za akekolvek informacie budem vdacny.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nivarto je offline (nepripojený) nivarto

    nivarto
    Odporúčam internetové obchody a bazáre. Pridaj inzeráty aj na fóra, kde užívatelia takúto hudbu vo väčšom merítku počúvajú. Často tam niekto rozpredáva zbierky svojich CD.

    http://hifi.slovanet.sk
    http://hifinazory.cz

    gilda je offline (nepripojený) gilda

    gilda
    S týmto problémom by si sa stretol aj na opačnom konci republiky. Klasika nemá zelenú. Z čias začiatkov CD mám slušnú zbierku vážnej hudby, ktorá bola dostupná v každom Opuse, alebo Supraphone. Fajnšmekri to majú ťažké, možno nájdeš čo hľadáš, ale obchody s hudbou sú dnes o inom.

    Predajna s hudobnymi CD v KE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.