Zavrieť

Porady

Reklama "etarget" a pravne nalezitosti

Zdravim, mal by som otazku. Chcem si pridat reklamu od etarget-u na svoju stranku. Pozeram, ze je mozne to robit aj ako fyzicka osoba, teda aspon podla ich stranky. Ma s tymto niekto skusenosti. Ratam s tym, ze bude treba z toho odvadzat dan, len by som chcel vediet ci to mozem robit ako fyzicka osoba alebo je potrebne stat sa zivnostnikom. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    Reklamu može mat aj fyzicka osoba,ale podla mna viac efektivnejšia je reklama adsense od google,ostatné naležitosti sa riadia prislušnými danovými predpismi,ak prekročiš nezdanitelné minimum a vznikne ti danová povinost,pravdepodobne budeš musit prejst na živnost

    tomPD je offline (nepripojený) tomPD

    tomPD
    No google som pre zaciatok vylucil najma kvoli tomu, ze som sa docital, ze je potrebne stat sa zivnostnikom a dokonca sa registrovat podla nejakeho §7a na danovom urade. Ci?

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    ten odsek,ide pravdepodobne o platbu dph z krajín mimo eu,inak ale možno v tomto prípade dojde k zmenám,lebo google už sa vraj ako firma zapísal aj do našho obchodného registra,ten paragraf sa podla niektorých týka aj etargetu,lebo ma sídlo na Gibraltari,takisto sú nejasnosti okolo otázky či príjem z reklám sa považuje za priležitostný alebo nie,ale ak máš dobre stránky,je možne že ti platenú reklamu ponuknu aj iné subjekty a tie vetšinou vyžadujú vystavenie faktúr,na čo treba živnost,tak som prišiel minimalne o 3 klientoch na stale platby za umiestnenie reklám,preto že som im nemál možnost vystavit faktúry.

    tomPD je offline (nepripojený) tomPD

    tomPD
    Ono ide o to, ze to chcem skusit, ci to vobec bude mat zmysel. Nechce sa mi kvoli par euram mesacne zakladat zivnost, platit odvody do ZP a podobne. Preto pre zaciatok hladam alternativu pre FO. Dik za radu

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    tak na skušobnú dobu možež mat ako nepodnikatel-sukromna osoba etarget,umožnuju aj nepodnikatelom umiestnenie reklam

    Reklama "etarget" a pravne nalezitosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.