Zavrieť

Porady

mrznutie NB

čaute, potreboval by som poradiť. Mám asi 4mes. stary NB Asus K50i a stale mi niekedy zamrzne. Nie je to pravidlo ale je to dosť často a musim ho natvrdo vypnuť. Pozeral som aj spravcu ale žiadnu chybu mi nehlási iba že som NB vypol nekorektne.Mam nainštalovaný W7 profesional a už som ho skušal 2x preinštalovať aj nove ovadače a nič. Je zaujimave ža ked ho po zamrznutí zapnem tak potom už nezamrzne. pozeral som aj grafiku je tam n vid geforce 310M. Počul som že to može robiť myš tak som ju odpojil ale neuspešne aj tak zamrzol. Najčastejšie zamrzne ked nabehne Win. a začnem hrať hru tak po 2min hned zamrzne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    skus zbehnut nejaky test na RAM-ku. pama:t moze mat nejaky pokazeny byte a ked OS sa tam snazi zapisovat, tak zamrzne.
    podobne to moze byt aj s harddiskom.
    skus si teda stiahnut a zbehnut nejaky kompletny hardware test software. obcas sa da zbehnut hw test aj cez bios, no nemam s tym skusenosti.

    michaaal je offline (nepripojený) michaaal

    michaaal
    tam nie je co riesit - mas ho 4 mesiace a tak nevahaj a ako radia ostatni daj ho reklamovat...

    tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

    tranzistor20
    Ako vies ye hdd je v poriadku ? tento vikend som mal v rukach jeden ACER aspire one ktory zamrzal pri spustani firefoxu ... vsetko to ukazovalo na poskodeny soft... a ked som dal spustit kompletny scan hdd pri nasledujucom starte windowsu , tak mi to naslo poskodene sektory... po oprave notebook zas slape ako ma ...

    skus do prikazoveho riadku napisat "chkdsk /f" a potom zrestartuj pc...
    ak nepomoze tak potom skus ten servis... to nemusi byt len ramkou ...kludne to moze byt nejaky diskovy radic na doske a podobne...

    MilanH. je offline (nepripojený) MilanH.

    MilanH.
    moje skusenosti mi hovoria, ze ked NTB blbne, uz bude blbnut vzdy a stale... tak ho vyreklamuj ale kup novy (alebo sa trap)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.