Zavrieť

Porady

Daň z príjmu

Ahoj! potrebovala by som pomôcť, už som celá domýlená. Mám s.r.o. založenú 7/2010, na DÚ bola prihlásená v 12/2010 a na DPH bola prihlásená 20.1.2011. Neviem či mám nejakú povinnosť teraz niečo nahlasovať alebo odovzdávať na DÚ ak firma bola len založená a nefungovala len sa vlastne založila. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    minarici Pozri príspevok
    Ahoj! potrebovala by som pomôcť, už som celá domýlená. Mám s.r.o. založenú 7/2010, na DÚ bola prihlásená v 12/2010 a na DPH bola prihlásená 20.1.2011. Neviem či mám nejakú povinnosť teraz niečo nahlasovať alebo odovzdávať na DÚ ak firma bola len založená a nefungovala len sa vlastne založila. ďakujem
    Podávaš DP PO, výkazy a Poznámky...

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    minarici Pozri príspevok
    Ďakujem a to podávam k 31.1.2011???
    k 31.12.2010, odovzdat do 31.3.2011

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    minarici Pozri príspevok
    Ahoj! potrebovala by som pomôcť, už som celá domýlená. Mám s.r.o. založenú 7/2010, na DÚ bola prihlásená v 12/2010 a na DPH bola prihlásená 20.1.2011. Neviem či mám nejakú povinnosť teraz niečo nahlasovať alebo odovzdávať na DÚ ak firma bola len založená a nefungovala len sa vlastne založila. ďakujem

    No a si platcom DPH mesacnym, kvartalnym? Podavat bude treba aj DP DPH, aj ked prazdne

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    minarici Pozri príspevok
    Som nevedela či podávam niečo aj k dnešnému dátumu. Veľmi pekne ďakujem
    Dnes je posledny den na DP DMV, ak by sa ta to tykalo

    minarici je offline (nepripojený) minarici

    minarici
    platcom DPH som od 20.1.2011 a štvrťročným. Takže by som mala podávať až k 31.4.2011?? Dúfam že premýšľam správne.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    minarici Pozri príspevok
    platcom DPH som od 20.1.2011 a štvrťročným. Takže by som mala podávať až k 31.4.2011?? Dúfam že premýšľam správne.
    DP DPH sa podava do 25.teho nasledujuceho mesiaca... takze do 25.4.2011 za 1Q/2011. V tomto case treba aj uhradit DPH.

    To bude ale tusim sviatok, takze tento rok 26.4.2011

    minarici je offline (nepripojený) minarici

    minarici
    ano ano som sa sekla v dňoch dakujem veľmi pekne už som pokojnešia prajem príjmený dník a ešte lepší týždeň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.