Zavrieť

Porady

Aké auto ?

Dobrý den , neviem či som na dobré miesto písala , len sa Vás chcem opýtať, že keby ste si mali vybrat auto medzi Opel zafira 2008 alebo citroen picasso C4 exkluzive 2008 čo by ste si vybrali ?obe su 7 miestné. DAkujem za rychlu odpoved a prosím aj dôvody ... Sharan, galaxy,atd.. radšej nie ,tu sa velmi kradnú...
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

verads Pozri príspevok
Dobrý den , neviem či som na dobré miesto písala , len sa Vás chcem opýtať, že keby ste si mali vybrat auto medzi Opel zafira 2008 alebo citroen picasso 4 exkluzive 2008 čo by ste si vybrali obe su 7 miestné. DAkujem za rychlu odpoved a prosím aj dôvody ... Sharan, galaxy,atd.. radšej nie ,tu sa velmi kradnú...
Mne sa páči Picassova tvorba, tak asi aj autíčko také.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Mne sa páči Picassova tvorba, tak asi aj autíčko také.
Mne sa páčia od neho jedine slnečnice- a Paul Gogain bol lepší ako Pablo...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mne sa páčia od neho jedine slnečnice- a Paul Gogain bol lepší ako Pablo...
Ale po Pablovi nie sú pomenované autíčka.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))


slnečnice sú od Van Gogha
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bettylou Pozri príspevok


slnečnice sú od Van Gogha
AKosi sa mu to pomýdlilo, chlapcovi.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

bettylou Pozri príspevok


slnečnice sú od Van Gogha
Aha, no vidíte, aj majster tesár sa raz može utnúť...
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

AJ NIEčO KONKRéTNE BY STE VEDELI? Ja sama som ani počut nechcela o citroene, ale teraz ked som si don sadla .... úplne som pomätená viem , že interier a technická vybavenost je rozdiel...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

verads Pozri príspevok
AJ NIEčO KONKRéTNE BY STE VEDELI? Ja sama som ani počut nechcela o citroene, ale teraz ked som si don sadla .... úplne som pomätená viem , že interier a technická vybavenost je rozdiel...
IšLA som už v citróniku, hoci nie v sedemmiestnom, a zdal sa mi dobrý.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

verads Pozri príspevok
AJ NIEčO KONKRéTNE BY STE VEDELI? Ja sama som ani počut nechcela o citroene, ale teraz ked som si don sadla .... úplne som pomätená viem , že interier a technická vybavenost je rozdiel...
Ja neviem-ja mám voči citroenu dosť odpor, nejako to nieje moj typ , a aj kamaráti, servismani mi radili, že francúzske auto radšej nie, tak neviem teda...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

verads Pozri príspevok
AJ NIEčO KONKRéTNE BY STE VEDELI? Ja sama som ani počut nechcela o citroene, ale teraz ked som si don sadla .... úplne som pomätená viem , že interier a technická vybavenost je rozdiel...
Predsa len VW je VW- ja radšej by som zobral toho Sharana- a to že kradnú VW, to nemusí byť tvoj prípad a navyše aj tak ho budeš mať poistené...
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

K zafire sa nikto nevyjadril zatial , aj mne každý vraví , že francúzké autá nie su dobré , ale ja si myslím ,že aj oni musia vylepšovat a spieť z dobou ,kým som nevidela a nesedela v nom aj ja som mala takú mienku , zas na druhej strane neviem ako často sa kazia a akú majú životnost...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

verads Pozri príspevok
Dobrý den , neviem či som na dobré miesto písala , len sa Vás chcem opýtať, že keby ste si mali vybrat auto medzi Opel zafira 2008 alebo citroen picasso C4 exkluzive 2008 čo by ste si vybrali ?obe su 7 miestné. DAkujem za rychlu odpoved a prosím aj dôvody ... Sharan, galaxy,atd.. radšej nie ,tu sa velmi kradnú...
TO máš prašť jak uhoď. Zober to, ktoré sa ti viac páči, alebo ktoré je v lepšom technickom stave (ak ide o ojazdené autá). Dnes neexistuje "dobrá" a "zlá" značka. Pri každej značke sa nájde nejaký ten kus, ktorý sa môže pokaziť. My máme Citrón Xsara Picasso z roku 2004 a musím zaklopať, pekne šlape už pomaly 7 rokov. Len brzdové platničky bolo treba meniť (okrem pravidelnej výmeny kvapalín). Keď sme vyberali auto, tak som kukal aj po Zafire. Ale bola drahšia.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Na francúzske autá sú zlé kritiky a aj samotní francúzi na ne nadávajú - osobná skúsenosť.
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

no tak tieto auta su z roku 8/2008 a ako z obchodu nové citroen picasso excelent sa mi lepšie páši zvútra aj ta výbava a luxus ... zafira zas je vraj spolahlivejšia a pohodlnejšia ... tak ja neviem ..
0 0
tom_NR tom_NR

tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

Bral by som C4. Máme v rodine aj v práci už dosť "francúzov"; vieme, aké majú muchy, aké prednosti, aké servisy. Treba vyskúšať, povoziť sa, poprehliadať internetové fóra...
0 0
tom_NR tom_NR

tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

Ale nechápem, prečo tu ešte stále nie je aj AUTO-MOTO poraďácka kategória???
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

my sme vsadili na Hyundai-i30,zatial sme spokojni,mame ho 2 roky.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Ja by som z Astry presadol do Zafiry.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja mám taký rebríček toho čo by som nikdy nekúpil.Korejec je jedno aký,Fiat,Renault.Opel ,Citroen,Peugeot,sú porovnateľné autá svojou kvalitou.Ťažko poradiť čo je lepšie čo horšie.Niekedy stačí úplná maličkosť ktorá jednému vyhovuje niekomu neprekonateľne prekáža.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Kolko ludi, tolko chuti... To si musis ty zvazit pre a proti... Ale ja by som Citroen Picasso C4 nechcel... Absolutne sa mi nepaci... A v Zafire som sa vozil.... Je to sikovne auto
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať