Zavrieť

Porady

cistenie skvrn na knihe

na platenom obale knihy s skvrny od farbiciek hliny. potreboval by som ich vycistit vie niekto akym sposobom by som to mohol urobit ? pripadne existuje nejaka firma alebo podnikatel ktory by sa takymtocimsi zaoberal? za kazdu uzitocnu radu dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    emil z kolnicky Pozri príspevok
    na platenom obale knihy s skvrny od farbiciek hliny. potreboval by som ich vycistit vie niekto akym sposobom by som to mohol urobit ? pripadne existuje nejaka firma alebo podnikatel ktory by sa takymtocimsi zaoberal? za kazdu uzitocnu radu dakujem
    Skús vlhkú detskú vreckovku.( takú, čo sa používa na ich zadočky)

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    emil z kolnicky Pozri príspevok
    na platenom obale knihy s skvrny od farbiciek hliny. potreboval by som ich vycistit vie niekto akym sposobom by som to mohol urobit ? pripadne existuje nejaka firma alebo podnikatel ktory by sa takymtocimsi zaoberal? za kazdu uzitocnu radu dakujem
    Ak by nepomohol postup podľa Tweety, skús sa informovať v niektorom kníhviazačstve, oni s plátenými väzbami pracujú. Ak by sa Ti to nepodarilo vyčistiť, môžeš zvážiť dať si knihu previazať do novej väzby.
    Nedávno som si dávala previazať plátenou väzbou zväzok kníh, ktoré mali tiež už pôvodnú plátenú väzbu všelijako fľakatú a urobili to veľmi pekne .
    Naposledy upravil luja5 : 03.02.11 at 14:05
    luja5 Pozri príspevok
    Ak by nepomohol postup podľa Tweety, skús sa informovať v niektorom kníhviazačstve, oni s plátenými väzbami pracujú. Ak by sa Ti to nepodarilo vyčistiť, môžeš zvážiť dať si knihu previazať do novej väzby.
    Nedávno som si dávala previazať plátenou väzbou zväzok kníh, ktoré mali tiež už pôvodnú plátenú väzbu všelijako fľakatú a urobili to veľmi pekne .
    mozes mi dat info kde presne kde si ju nechala previazat?

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    emil z kolnicky Pozri príspevok
    mozes mi dat info kde presne kde si ju nechala previazat?
    v Kníhviazačstve J+D, Jašíkova 2/A, Bratislava
    luja5 Pozri príspevok
    v Kníhviazačstve J+D, Jašíkova 2/A, Bratislava
    dakujem asi to rovno skusim tymto sposobom pri mojej zrucnosti

    cistenie skvrn na knihe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.