Zavrieť

Porady

DVD rekorder prísny ako.

Neviem či presne sem patrí zaradenie DVD RW ale tu sa odpovedi dočkam vždy.
Mam DVD RW s HDD.To by neznamenalo ništ,ale čo mi robi problem:
Kúpim 20 ks medii DVD-R alebo DVD+R značkové aj neznačkové-tieto naposledy boli Kodak,predtymEMtec atd.A z tych 20 ks sa mi zjaví na obrazovke.DISK sa neda prehrať,ani nahrat- pri 18 nastych !! Tak toto je problem.
A pritom ten "dobry" môže byť z tej istej krabice ako tie,čo sú odmietnuté.
Ale robí to aj s CD -ale menej krat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Aby v "balení" značkových i neznačkových médií bolo 90% chybných sa mi vôbec nezdá. Mám podozrenie na to, že optika v rekordéri je A) špinavá, teda nie je schopná zaostriť; B) laser je "zoslabnutý" a preto nie je schopný vyslať dostatok energie na odraz späť.
    BTW: ako dlho je v používaní?

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    Asi 11 mesiacov-teda ešte dosť v zaruke.Od vyskúšania po dnes sa nenahralo viac ako 10 DVD.Samozrejme,že v balení nie sú vadne DVD-u vnuka tie iste sa daju nahrať,

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    V tom prípade => reklamácia, toto by v žiadnom prípade rekordér nemal s tak malým používaním robiť.
    BTW: ja mám Philipsa s HDD, napálil som za cca 8 mesiacov asi 80 DVD a stále ide ako nový.
    A o baleniach médií -
    Aby v "balení" značkových i neznačkových médií bolo 90% chybných sa mi vôbec nezdá
    - som sa vyjadril (to by sa museli asi vyrábať niekde v čiernej Afrike na čierno)

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    optika je v haji.Mozno je vyosena, alebo zaprasena. Niekedy pomoze otvorit dvierka na dvd mechanike a povysavat otvor. Staci zrnko prachu na spravnom mieste . A ked nist, tak hajdy s nim na reklamaciu.

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    robovi Pozri príspevok
    optika je v haji.Mozno je vyosena, alebo zaprasena. Niekedy pomoze otvorit dvierka na dvd mechanike a povysavat otvor. Staci zrnko prachu na spravnom mieste . A ked nist, tak hajdy s nim na reklamaciu.
    Ano,mal si pravdu.Bolo to treba vyvetrať.

    DVD rekorder prísny ako.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.