Zavrieť

Porady

paušálne výdavky záchranára

Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť, aké paušálne výdavky si môže dať do nákladov záchranár?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    azalka118 Pozri príspevok
    Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť, aké paušálne výdavky si môže dať do nákladov záchranár?
    Vedel, čo by nevedel. Môže dať všetky výdavky, ktoré vynaložil pri výkone povolania, samozrejme, ak mal aj nejaké príjmy k nim.

    azalka118 je offline (nepripojený) azalka118

    azalka118
    A keby sa mu oplatilo si dať paušálne výdavky, tak má nárok na 40%, patrí záchranárstvo medzi voľné živnosti?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Záchranár je široký pojem , skúste si ho zatriediť
    Buď
    http://www.porada.sk/t158711-viazane...-6-2010-a.html

    alebo
    http://www.porada.sk/t142639-zoznam-...un-2010-a.html

    a

    http://www.porada.sk/t144677-remesel...ul-2010-a.html

    Možno to bude podnikanie podľa osobitných predpisov, ale nevieme o akého záchranára sa jedná .Začnite od jeho povolenia, aké má na vykonávanie činnosti .
    Naposledy upravil Zita5 : 05.02.11 at 13:25 Dôvod: Možno to bude podnikanie podľa osobitných predpisov, ale nevieme o akého záchranára sa jedná .Začnite od jeho povolenia, aké

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    azalka118 Pozri príspevok
    Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť, aké paušálne výdavky si môže dať do nákladov záchranár?
    ak sa pýtaš na paušálne výdavky - 40 % z príjmov + zapltené preddavky do zdr. poisťovne a poistné do soc. poisťovne.

    azalka118 je offline (nepripojený) azalka118

    azalka118
    No priznám sa , mám problém ho správne zaradiť. Je to pracovník rýchlej záchrannej služby a robí na licenciu.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    azalka118 Pozri príspevok
    No priznám sa , mám problém ho správne zaradiť. Je to pracovník rýchlej záchrannej služby a robí na licenciu.
    Potom viď príspevok od veronikasad, lebo pozerala som živnosti , voľné a remeselné neprichádzajú do úvahy .Tak tam môžete uplatniť 4O% , tak ako sa uvádza vyššie v príspevku .Alebo preukázateľné mu môžete uplatniť , ak by viedol účtovníctvo .

    paušálne výdavky záchranára

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.