Zavrieť

Porady

CK BUBO ???

veľmi zaujímavé poznávacie zájazdy - do celého sveta- ponúka CK Bubo. Má niekto s nimi nejaké skúsenosti ? Nie sú veľmi náročné pre deti? Má niekto skúsenosti so zájazdom s ubytovaním v eurokempingoch?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pár rokov do zadu bola s nimi známa na poznávacom zájazde po štátoch Škandinávie+nejaké štáty Ruska, napriek tomu že to je "fajnovka" pochvaľovala si.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Odchádzam s nimi tento mesiac, keď sa vrátim podám info.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šťastnú cestu a veľa krásnych zážitkov
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Zas závidím.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... veľmi pekne ďakujem
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... teraz práve robím zoznam vecí do kufra, navečer budem určite "škrtať" ...
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Ta CK BUBO to bude kekny pruser.Ludia zase inklinujete k setreniu a davate na reklamu "jeden zajazd kupujete a druhy mate zadarmo" uz tymto je to chore a co je zarzujuce este dnes ponukaju dovolenky do Egypta a to od 37€ no nekupte to!A naviac reklamu v TV nahovoril Suva lesna alias Sajfa,tak to je uz strasne odpudzujuce.Stastnu cestu Ludmilka a potom napis aky je ten BUBO budeme vsetci zvedavy.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Foresterbig,
nesúhlasím s tebou. Kamarát s touto cestovkou obehal celý svet, okrem Afriky. A nepovedal na nich zlé slovo, s ich službami bol spokojný ale treba si uvedomiť, že ak sa jedná o dobrodružnú cestu tak luxus to nebude.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

.. určite dám vedieť, mojou reklamou su moji známi, ktorí už opakovane boli s touto cestovkou, neviem čo ma čaká, ale v každom prípade každý sa musí presvedčiť sám a svoje postrehy určite napíšem
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Ludmilla,
krásnu dovolenku prajem.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... ďakujem Xanti
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Vobec nepoznam tu CK a uz vobec vam nechcem brat iluzie o kvalite a serioznosti CK,len som vyjadril svoj nazor a v rychlosti som si pozrel ich webstranku a stacilo mi.Pripada mi to ako ked robil reklamu Lasica pre Credit Suisse(dnes Axa) a ponukal svajciarske dochodky
Ja som bol s uz skrachovanou cestovkou Karia tours v Turecku(2009) a mozem povedat ze to bola moja najkrajsia a najluksusnejsia dovolenka v zivote,a tento rok som utrel slzu lebo ten hotel uz neponuka ziadna SK CK iba zapadne CK ale za ine ceny.
Dalej dobru uroven maju Vitkovice tours,seriozne jednanie a kvalitne sluzby ale specializuju sa na Chorvatsko.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Foresterbig ste sekli úplne mimo.Bubo je absolútna špička, všetkých čo poznám a s ním niekde boli len chválili.Nepočul som na nich krivého slovíčka.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

CK BUBO-18r na trhu
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Súhlasím že sú spička ,ale majú aj špičkové ceny Za tú cenu čo oni pýtajú za Thajsko na 2 týždne tam individuálne možem žiť 2 mesiace
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Pivko súhlasím.Ale oni sa nezaoberajú pobytovými zájazdami.Tá Čína od nich za dva litre ma láka.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

220870 Pozri príspevok
Pivko súhlasím.Ale oni sa nezaoberajú pobytovými zájazdami.Tá Čína od nich za dva litre ma láka.
Videla som fotky z tohto zájazdu a reakcie veľmi pozitívne
0 0
flaniko flaniko

flaniko je offline (nepripojený) flaniko

ludmilla, šťastnú cestu, držím ti palce, aby všetko bolo len to NAJ...potom daj vedieť...posledné slovo bude tvoje...
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

No uz ma nebite,ano priznavam bolo to asi neuvazena a rychla kritika ale kozdopadne ucinna asi som trafil do cierneho lebo 2 hod po zverejneni mojho prispevku(osobneho nazoru,bez vlast. skusenosti),zahadne(ucelove)zmizla ponuka z titulnej webstranky CK na Egypt za 37€ ako aj zavadzajuca ponuka na cenu dvoch dov.poukazov za cenu jedneho.
Takze malo to velky vyznam ich trochu zotriet.Vstupili si do svedomia a prestali nas dovolenkychtivych zavadzat,co im sluzi ku cti.Pozrem sa asi na toho Bubaka blizsie
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

foresterbig Pozri príspevok
No uz ma nebite,ano priznavam bolo to asi neuvazena a rychla kritika ale kozdopadne ucinna asi som trafil do cierneho lebo 2 hod po zverejneni mojho prispevku(osobneho nazoru,bez vlast. skusenosti),zahadne(ucelove)zmizla ponuka z titulnej webstranky CK na Egypt za 37€ ako aj zavadzajuca ponuka na cenu dvoch dov.poukazov za cenu jedneho.
Takze malo to velky vyznam ich trochu zotriet.Vstupili si do svedomia a prestali nas dovolenkychtivych zavadzat,co im sluzi ku cti.Pozrem sa asi na toho Bubaka blizsie
Tá ponuka, ktorú si spomínal - nie je ponuka na cenu dvoch poukazov za cenu jedného ale citujem presne: bonusové zájazdy za minimálny poplatok - tých zájazdov bolo 5: Los Angeles, Toronto, Egypt (katalóg bol vydaný ešte predtým ako vznikli nepokoje, ešte pred vianocami), New York a Dubaj, tieto ponuky boli za špeciálne podmienky, tá akcia bola aj minulý rok, V tomto roku akcia platila pre prvých 2011 klientov - pre každého z dvojice prihlásených klientov, ktorí si do 31.01.2011 zakúpili jeden z vybraných hlavných zájazdov v roku 2011 uverejnených v ich katalógu, pričom bonusový zájazd si mohol darovať niekomu napr. na vianoce. Akcia platila do 31.01.2011, či bola predĺžená neviem, ale určite už skončila.
Vieš, ono záleží na tom ako to podáš, ale takto je to uvedené na správnu mieru.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať