Zavrieť

Porady

CK BUBO ???

veľmi zaujímavé poznávacie zájazdy - do celého sveta- ponúka CK Bubo. Má niekto s nimi nejaké skúsenosti ? Nie sú veľmi náročné pre deti? Má niekto skúsenosti so zájazdom s ubytovaním v eurokempingoch?
Usporiadat
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... chcela som tým len povedať, že nie Egypt za 37€, ale bol súčasťou všetkých 5 bonusových zájazdov a ponuka bola vydaná pred vianocami ...
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

flaniko Pozri príspevok
ludmilla, šťastnú cestu, držím ti palce, aby všetko bolo len to NAJ...potom daj vedieť...posledné slovo bude tvoje...
... ďakujem určite dám vedieť ...
0 0
Tatikat Tatikat

Tatikat je offline (nepripojený) Tatikat

Ludmilla, uzi si krasnu dovolenku a uz sa aj ja tesim na tvoje zazitky.
Ja s nimi idem v aprili na zajazd Hongkong-Macao-Cina pre milovnikov historie a uz sa neviem dockat!

urcite ich odporucam, kamarati su prave teraz s nimi na 36-dnovej expedicii po Juznej Amerike a spravy od nich dostavame plne nadsenia a zazitkov
0 0
felix1 felix1

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja
Titikat mas sa na co tesit je to super. Drzim ti palce aby bolo lepsie pocasie ako sme mali v lete ( hmla 16 dni). Urcite to nie je dovolenka pre ludi ktori zvyknu lezat 14 dni na jednej plazi ale pre ostatnych super. Na rozdiel od inych cestoviek bolo na teto ceste na 99% vsetko ako v popise programu od cestovky. Tento rok ideme s BUBOM ete o pak stoviek km dalej.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Tatikat Pozri príspevok
Ludmilla, uzi si krasnu dovolenku a uz sa aj ja tesim na tvoje zazitky.
Ja s nimi idem v aprili na zajazd Hongkong-Macao-Cina pre milovnikov historie a uz sa neviem dockat!

urcite ich odporucam, kamarati su prave teraz s nimi na 36-dnovej expedicii po Juznej Amerike a spravy od nich dostavame plne nadsenia a zazitkov
Nepíšte tu takéto ppríspevky lebo ma porazí od závisti.Moje celoživotné sny Amozonka,Čína ,nejaké to safari..... ... to nedá ani čítať v tejto hnusnej zime...
0 0
jozefDP jozefDP

jozefDP je offline (nepripojený) jozefDP

my sme boli s nimi v Maroku, Latinskej Amerike a samostatne v Mexiku. Nikdy nebol ziaden problem. Zalezi ako stare deti chcete zobrat. POdla mna na tento typ zajazdov treba dozriet
0 0
flaniko flaniko

flaniko je offline (nepripojený) flaniko

jozefDP Pozri príspevok
my sme boli s nimi v Maroku, Latinskej Amerike a samostatne v Mexiku. Nikdy nebol ziaden problem. Zalezi ako stare deti chcete zobrat. POdla mna na tento typ zajazdov treba dozriet
My máme vytipovanú Škandináviu, príp. Španielsko-Portugalsko. Deti sú 13 a 6 ročné a sú veľmi húževnaté. ja osobne sa bojím tých kempov.
Stanovať v lete pravidelne chodíme, ale na severe-hlavne keď ani počasie nebude priať-s deťmi. ?!
0 0
Tatikat Tatikat

Tatikat je offline (nepripojený) Tatikat

felix1 Pozri príspevok
Titikat mas sa na co tesit je to super. Drzim ti palce aby bolo lepsie pocasie ako sme mali v lete ( hmla 16 dni). Urcite to nie je dovolenka pre ludi ktori zvyknu lezat 14 dni na jednej plazi ale pre ostatnych super. Na rozdiel od inych cestoviek bolo na teto ceste na 99% vsetko ako v popise programu od cestovky. Tento rok ideme s BUBOM ete o pak stoviek km dalej.
dakujem dufam, ze bude super a presne to cakam, ze vela uvidim, vobec nemam potrebu ani chut vyvalovat sa na plazi. uz teraz rozmyslam, co s nimi podniknem potom
0 0
Tatikat Tatikat

Tatikat je offline (nepripojený) Tatikat

220870 Pozri príspevok
Nepíšte tu takéto ppríspevky lebo ma porazí od závisti.Moje celoživotné sny Amozonka,Čína ,nejaké to safari..... ... to nedá ani čítať v tejto hnusnej zime...

ahoj, no tak najvyssi cas si tie sny zacat postupne plnit, nie? moj najvacsi s bubom je tych 44 dni v juznej amerike... tiez si hovorim, ze "ked budem velka"
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Niektoré tie ich zájazdy musia byť hotové utrpenie, cestovať po nociach autobusom z Bangkoku do Chiang Mai /cca780km/alebo Krabi tiež 800km , mikrobusmi do Malaizie cez muslimskú oblasť , tak už len pre to by som v živote na taký zájazd neišiel a dať za to 2.000 Eur bez staravy 3*hotel +letištné poplatky a kto vie čo všetko ešte +
http://www.bubo.sk/poznavacie-zajazd...ajzia-thajsko/
Naposledy upravil pivko : 12.02.11 at 07:25
0 0
Tatikat Tatikat

Tatikat je offline (nepripojený) Tatikat

pivko Pozri príspevok
Niektoré tie ich zájazdy musia byť hotové utrpenie, cestovať po nociach autobusom z Bangkoku do Chiang Mai /cca780km/alebo Krabi tiež 800km , mikrobusmi do Malaizie cez muslimskú oblasť , tak už len pre to by som v živote na taký zájazd neišiel a dať za to 2.000 Eur bez staravy 3*hotel +letištné poplatky a kto vie čo všetko ešte +
http://www.bubo.sk/poznavacie-zajazd...ajzia-thajsko/
ahoj Pivko, vies, vsetko zalezi od okolnosti a "vstupnych parametrov" kazdeho cestujuceho... nepovedala som, ze bubo si uctuje malo, a verim, ze sa konkretne do thajska dostanem tak ako ty na vlastnu past, viem ze to stoji smiesne peniaze. ale ak si v tej krajine nikdy nebol a nemas takeho dobrodruha, ktory by sa na to dal s tebou alebo ktory tam nebodaj uz bol, tak takto organizovana poznavacka je super! v ramci europy som nikdy cestovke neplatila a vsetko si riesila sama, detto napr usa, ale toto predsa len je kusok dalej a do az tak nepoznaneho nie je lahke ist len tak. a zrovna nemam predstavu o dovolenke 2 tyzdne niekde na plazi, ale o naozajstnom poznani niecoho noveho... a na to si sama naozaj prvykrat v takej krajine netrufam... ver mi, aj ja som z tych, ktori ti uprimne tvoje "vylety" do thajska zavidia, ale doprajem ti a mozno za rok-dva sa aj ja pochvalim, ze tam mam prechodne bydlisko

a k tomu odkazu na zajazd - zrovna si vybral zajazd z kategorie "expedicia", kde sa ide menej komfortnou dopravou ale nie po "komercnych" strediskach, takze naozaj dobrodruzna poznavacka, maju v ponuke aj zajazdy kategorie "komfort", ktore su ako uz z nazvu vyplyva viac komfortnejsie co sa napr. prepravy aj ubytovania tyka ...
Naposledy upravil Tatikat : 12.02.11 at 11:20
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
čo tomu chýba?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja
1 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Dal by som do pozornosti dovolenkychtivych síce českú CK,ale veľa klientov majú aj na Slovensku,zameriavajú sa na poznávacie dovolenky do celého sveta.Stačí sa zaregistrovať a budú vám posielať katalógy zájazdov http://www.pangeotours.com/ Oplatí sa na to pozrieť a porovnať s Bubom
2 0
jenny5 jenny5

jenny5 je offline (nepripojený) jenny5

Ja som s Bubom bola na niekoľkých poznávacích zájazdoch ešte v ich začiatkoch a to boli skôr dobrodružné cesty pre mladých, ktorí radi spoznávajú svet.
Ale s deťmi by som s nimi nešla. 13. ročné sú už ok, ale 6. ročné ešte malé. Niekedy je to náročné aj pre dospelého, nie to pre deti.
Každopádne držím palce a želám krásnu dovolenku :-)
1 0
felix1 felix1

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja
foresterbig !!!
Kolko mas rokov???
Asi je to vsetko o narocnosti a veku cestovatelov. Ked som mal 21 a spal som pod stanom vo vtedajsej Juhoslavii ( PUNTA SKALA ) mal som rovnako prijemny pocit ako o 20 rokov neskor na Floride v HAYTT (http://www.grandcypress.hyatt.com/hy...tels/index.jsp )
Cenovy rozdial medzi BUBO a nome.cz je asi v :
Cena zahrnuje: dopravu HOTELBUSEM, stravu v HOTELBUSU ve formě plné penze BEZ NAPOJU, ubytování v HOTELBUSU ...

Ak to ale stlaci ceny BUBA dole budem len rad
0 0
Tatikat Tatikat

Tatikat je offline (nepripojený) Tatikat

suhlasim s felix1 - vid napr. tato ponuka http://www.pangeotours.com/zajezd/ji...nske-more/452/ hlavne si vsimnite polozku "cena nezahrna", takze ked to cele napocitate, neviem kam sa dostanete
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Info pre felixa mam 52 rokov a taktiez som 20r,chodieval len do Chorvatska,a dalsia stastika je 2x Tunisko,1x Turecko a sluzobne 2x Holandsko 1x Taliansko.O Floride mozem len snivat ale v hotely Haytt som bol ale v Budapesti,najviac ma na nom fascinovalo to sportove lietadlo v skutocnej velkosti co vyselo zo stropu.
Najviac ma na tomto vlakne irituje,ako si tu hreju polievocku Bubaci a nepripustia ziadny iny nazor,ako keby tu nebolo dalsich tis.inych CK ci uz u nas alebo v okolitych statov.Asi daleko nebudem od pravdy ked si myslim ze si to pisu sami pracovnici CK.
0 0
felix1 felix1

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja
foresterbig ubezpecujem ta ze nemam ziadne majetkove ani presonalne prepojenie s BUBOM. Ak mi tu napises ze si bol s inou cestovkou a odporucas ju budem to povazovat za dobry tip. Dovolenku s cestovkami som odmietal 12 rokov po nasej dovolenke na Rodose. Ista cestovka s nazvom podobnym ako VodaTOUR naslubovala vyhlad na more a.t.d. Prave preto si cenim ak je popis cesty a ubytovania co najpresnejsi. Bud to potom akceptujem alebo nie. Nechcem tym povedat ze odteraz budem jazdit len s touto cestovkou ( pre krajiny ako USA, UK, D, ITA, A, F, CH predsa nepotrebujem cestovku) ale ak to bude to krajiny kde sa nedokazem dohodnut tak ma zatial tato cestovka u mna prednost. Som ale rad ze je tu aj dobra konkurencia, je to jedine co moze ceny stlacit dole.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Tatikat Pozri príspevok
Ludmilla, uzi si krasnu dovolenku a uz sa aj ja tesim na tvoje zazitky.
Ja s nimi idem v aprili na zajazd Hongkong-Macao-Cina pre milovnikov historie a uz sa neviem dockat!

urcite ich odporucam, kamarati su prave teraz s nimi na 36-dnovej expedicii po Juznej Amerike a spravy od nich dostavame plne nadsenia a zazitkov
Tatikat ďakujem, už som sa vrátila a môžem povedať, že to bola krásna dovolenka budem ešte dlho na ňu spomínať aj ja Ti prajem šťastnú cestu a uži si to.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať