Zavrieť

Porady

Śťažnosť na účtovnícku kaceláriu

Ahojte. Chcem Vás poprosiť o radu ako postupovať v nasledujúcom prípade: zoberme, že ja, nie som spokojná s prácou účtovníckej kancelárie. Zruším zmluvu, ale chcem podať na neprofesionálny prístup účt. kancelárie sťažnosť. Hm, ale kam ju mám adresovať? Vie mi prosím niekto v tomto poradiť? Ďakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

    a_je_to
    no ... na najbližšiu lampáreň ! Alebo ešte lepšie ... do najbližšej dutej vŕby !
    Ale teraz vážne : Sťažnosť možno podať na orgán štátnej správy a samosprávy, nie na zmluvný subjekt. S tým musíš uzatvoriť účinnú zmluvu, ktorá splní tvoje očakávania, ak nie, tak ju vypovieš a uplatníš zmluvné sankcie. Ale sťažovať sa na zmluvný subjekt nedá. Iba ak Ti pri výkone zmluvného vzťahu spôsobí škodu, možno jej náhradu vymáhať podľa zákonného nároku na súde.
    Účtovná kancelária asi sklamala tvoje očakávania a Ty im to chceš nejako vrátiť. Niet väčšej „pomsty“, ako nájsť si inú, lepšiu kanceláriu a sama sebou poučená neabsolvovať všetky príkoria odznova ... skúsiť uzatvoriť lepší zmluvný vzťah, ak to vôbec ide.
    Ak takú nenájdeš, obráť sa na mňa, určite sa dohodneme. Alebo si aspoň vyjasníme ... že prečo sa nemôžeme dohodnúť.

    Śťažnosť na účtovnícku kaceláriu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.