Zavrieť

Porady

Starý PC a video z internetu

Dobrý deň,
pokazil sa mi notebook a momentálne používam starý, kým si kúpim nový. Starý pc má 256 RAM, AMD Duron (tm) procesor 747 MHz a iné ani neviem čo tam je . Ako na administratívu mi to ako tak stačí v núdzovom režime, ale ak si dám nahráť video napr. na Youtube, tak sa mi rýchlo načíta (mám rychlý net) a aj zvuk ide plynule, ale obraz seká, vie mi niekto poradiť či sa to dá nejako odstrániť, aby mi to išlo plynulo? Codec je asi hluposť inštalovať, ten je asi iba pre programy typu Redlight, Divx a podobne nie? Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Obraz to je grafika.Ak má grafika podobné parametre ako procesor a RAM ,tak s tým nič neurobíš.

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    Asi je v podobnych parametroch, ale ved aj v tej dobe, ked ten pc bol ako tak dobry bol youtube a v tej dobe to nesekalo, tak prečo to seka teraz?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    derek191919 Pozri príspevok
    Asi je v podobnych parametroch, ale ved aj v tej dobe, ked ten pc bol ako tak dobry bol youtube a v tej dobe to nesekalo, tak prečo to seka teraz?
    Ale to boli aj iné videá v inom rozlíšení na Youtube.

    Starý PC a video z internetu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.