Zavrieť

Porady

Prednosť - dohoda o zrážkach alebo exekúcia

Zdravím všetkých,

prešiel som už snáď všetky príspevky na tému zrážok zo mzdy, ale nikde som sa nedozvedel odpoveď týkajúcu sa nasledovného problém:
Ak má jeden zamestnanec uzatvorenú dohodu o zrážak zo mzdy (§551OZ) a následne mu príde exekúcia, ako sa spravuje poradie týchto zrážok zo mzdy. ZP veľmi múdro spomína všetky možné prípady, ak ide len o dohody o zrážkach, rovnako exekučný poriadok je veľmi múdry, ak ide len o exekúcie a ich poradie, ale čo ak dôjde ku kombinácii? Ako sa spravuje poradie potom? Má exekúcia prednosť pred dohodou?
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lydus2001 je offline (nepripojený) lydus2001

    lydus2001
    podľa mňa má prednosť to, čo bolo skôr, teda, ak už sťahuješ na základe dohody, tak exekúcia musí počkať. ak exekúcia prišla skôr, tak čaká dohoda.

    cmulik je offline (nepripojený) cmulik

    cmulik
    Vďaka, len ja by som potreboval vediet, na základe čoho sa dá dôjsť k takému záveru - kde je to výslovne uvedené. Lebo síce sa mi zdajú logické viaceré možné riešenia, ani pre jedno neviem nájsť konrétnu oporu v zákone......Čiže ak poviem "podľa poradia" - určite je to logické, len o aké ustanovenie EP,OSP alebo ZP sa viem opriet?......

    Prednosť - dohoda o zrážkach alebo exekúcia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.