Zavrieť

Porady

Dobry den, chcela by som sa spytat kde by som mohla ziskat informacie o zmenach zakla

Dobry den, chcela by som sa spytat kde by som mohla ziskat informacie o zmenach zakladu dane z prijmov pravnickej osoby za obdobie od roku 2006 do 2010 vratane. Existuje nejaka suhrna publikacia alebo je jedinou moznostou pracne studovanie vsetkych noviel?Za odpoved vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rdb je offline (nepripojený) rdb

    rdb
    Mrzi ma to, ale naozaj neviem co znamena
    zmeny zakladu dane z prijmov pravnickej osoby
    .
    Predpokladám, že ide o zákon dane z prijmov
    Najjednoduchsie je kupit si zakon za kazdy rok. Velmi dobre vydava napriklad PRAVDA, skus tam zavolat ci ti vedia dodat aj stare roky.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    henrrieta Pozri príspevok
    Dobry den, chcela by som sa spytat kde by som mohla ziskat informacie o zmenach zakladu dane z prijmov pravnickej osoby za obdobie od roku 2006 do 2010 vratane. Existuje nejaka suhrna publikacia alebo je jedinou moznostou pracne studovanie vsetkych noviel?Za odpoved vopred dakujem

    A nemusíš ani kupovať, cez www.jaspi.justice.gov.sk si môžeš pozrieť aj vytlačiť ktorúkoľvek verziu po ktorejkoľvek novele, len si zadáš dátum, ku ktorému má byť zákon platný (napr. zadáš si, že chceš znenie zákona k 1.1.2008 a zobrazí ti znenie k 1.1.2008).

    Ak to potrebuješ na nejakú diplomovú či seminárnu prácu, tak budeš mať čo študovať a porovnávať. Ťažko môžeš očakávať, že ti to niekto vytvorí (ale možno to už niekto popisoval pred tebou...).

    Dobry den, chcela by som sa spytat kde by som mohla ziskat informacie o zmenach zakla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.