Zavrieť

Porady

trvale travnate porasty

chcem sa Vas tu opytat, aka cena sa pohybuje na Donovaloch, ked sa jedna o trvale travnate porasty. Ci je to vobec predatelne. Dokopy mam okolo 2000 m2. a co su to vobec "trvale travnate porasty". Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Pôda kde rastie tráva ,lúka,pasienky ,ale aj úhor.Môžete tam pásť kozy ovce a podobné zvery.

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    ci orna pôda ci TTP , ak su v blizkosti IS, pristupova cesta, rsp. kde sa da stavat ,ma vzdy vysiu hodnou ako rola niekde mimo civilizacie. Ja som pred vynatim tiez mal TTP v extravilane a teraz tam mam dom. Takze vela zalezi od pozicie a od clenenia pozemku. Ak je to nekay 10m uzky sliz tak môoze byt aj niekde pri ceste, kym sa to nespoji s neakym inym pozemkom na tom jednom sa neda riesit nic, jedine tak 15 riadkov zemiakov

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    Luky a pasienky, vyuzitie detto. Sadit zemiacky nemozete, ani sadit stromceky. Cena od nepredajne po cenu za stavebny pozemok. Zavisi kde je umiestnena parcela, ci ste spoluvlastnik, ci ma v blizkosti siete, ci nie je na lyziarskom svahu, ci ma vobec pristupovu cestu (bez pristupovej cesty vam nedaju stav. povolenia a vecne bremeno vam realne neda nik zo susedov), sirka, orientacia, sklon. Ak je mimo uzemny plan tak este mozete skusit majitela susendej parcely - ak je tam chata, ci neodkupi. Stavebny boom na Donovaloch ste prepasli. Teraz je to uz kompletne zastavene ale skuset. Takze zacnite mapu. Potom uzemnym planom a ak je to skutocne pozemok idealneho tvaru, kde sa moze stavat s pristup. cesou, tak cenovy strop najdete na internete. To su vsak vacsiou leziaky s nerealnymi cenami. Cena je podla uzitku pre majitela.

    trvale travnate porasty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.