Zavrieť

Porady

Krátka esej

Mohol by mi na to niekto kuknúť? aspoň zbežne - ak tam mám nejaké ,,hrubé,,chyby. Ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    webbi je offline (nepripojený) webbi

    webbi
    Cauko! Odporucam ti poslat cely ten text na kontrolu do bezplatnej poradne na stranke jazykovej skoly Empire.

    Ja si u nich davam checkovat vsetky dolezite veci. Su fakt dobri, vyskusaj. Je to zadarmo, tak to treba vyuzit:-D

    Vyplnis formular na tomto linku a do textu spravy skopirujes svoj inzerat: empire-skola.sk/index.asp?menu=767

    webbi je offline (nepripojený) webbi

    webbi
    webbi Pozri príspevok
    Cauko! Odporucam ti poslat cely ten text na kontrolu do bezplatnej poradne na stranke jazykovej skoly Empire.

    Ja si u nich davam checkovat vsetky dolezite veci. Su fakt dobri, vyskusaj. Je to zadarmo, tak to treba vyuzit:-D

    Vyplnis formular na tomto linku a do textu spravy skopirujes svoj inzerat: empire-skola.sk/index.asp?menu=767

    Ak ti nepojde ten link, chod na web jazykovej skoly Empire a poradnu najdes v studentskej zone. Good luck!

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    majih Pozri príspevok
    Mohol by mi na to niekto kuknúť? aspoň zbežne - ak tam mám nejaké ,,hrubé,,chyby. Ďakujem za pomoc

    Ak je to ešte aktuálne, tak som ti to trochu opravil.

    majih je offline (nepripojený) majih

    majih
    Ďakujem Ti moc, viem že pomocť s niečím takým chce čas a toho má každý málo, preto si to veľmi cením-ešte je to aktuálne- učím sa písať eseje, lebo to nie je práve moja šálka kávy-tak som vďačná za každú radu.papa

    majih je offline (nepripojený) majih

    majih
    Tak už mi prišla skontrolovaná tá esej - ja som vôbec netušila že niečo také je-asi je však pravda, že všetci ľudia všetko vedia, tak ešte raz vďaka-pa a pekný deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.