Zavrieť

Porady

NEJDE MI INTERNET

ahojte mam internet od t-comu cez router dsl-2641r napojeny cez pevnu linku ,pred nedavnom mi zacal blbnut, indikatori svietia ,kable su v poriadku a ked spustim operu,alebo firefox,ci IE tak mi napise ze nelze nalest vzdaleny server ,na ikonke netu v pravo dole som mal zlty vykricnik a klikol som nan dal opravit problem a napisalo mi "The DNS server isnt responding" poradte prosim co robit som zufaly dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    nic nerozbijaj T-com ma vypadok .. pracujem v TN, a tiez sme dnes na firme boli od rana off ..

    mazdaman je offline (nepripojený) mazdaman

    mazdaman
    pocuj to fakticky maju vypadok ,lebo mne to robi uz od nedele ,tak neviem ci im tam zavolat alebo co s tym ,som koli tom ucel ze restartnem router ale potom radsej ne lebo este daco dohovadim

    peterknazeje je offline (nepripojený) peterknazeje

    peterknazeje
    skuste v opere/firefoxe/IE vyskusat adresu http://209.85.148.103/
    je to webstranka google.com, ktora by sa Vam mala otvorit,
    ak sa otvori, potom je problem s DNS,
    namiesto DNS servera t-comu skuste pouzit opendns
    208.67.222.222
    208.67.220.220
    vazne maju vypadok, ale ak ti nejde od nedele, tak to neni tvoj pripad.. .. router restartni, skontroluj si zapojenie kablov zasuvka-router-PC.. a ak to nepomoze, zavolaj ci ti nevyblokovali linku kvoli virusom.. bo na toto je t-com ultra ryychly

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ak mas zlty vykricnik, tak problem mas uz v LAN bez ohladu na to ci NET ide, alebo nie.
    V tvojom pripade by som prve restartoval router (pozor nie reset). Musis sa vediet pohybovat najprv v LAN aby si sa vedel dostat do routera a tam zistis, ze kde je pes zakopany

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.