Zavrieť

Porady

Zverejňovanie zmúv a faktúr vo wordpress-e

Zdravíčko,
ako iste väčšina vie nejaký ten týždeň platí zákon 546/2010 ktorý káže samosprávam zverejňovať zmluvy, faktúr a objednávky.
Chcem od Vás poradiť ako vo wordpresse najefektívnejšie zverejňovať tieto zmluvy. Tip na nejaký modul alebo len roztriediť do kategórii? hm?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Myslim ze by ti mohol vyhovovat http://wordpress.org/extend/plugins/download-monitor/ - je celkom fajn, da sa delit do kategorii aj v stromovej strukture. Pouzil som v projektoch viacero modulov pre files, avsak tento sa mi zda byt asi najlepsi (teda z toho co som skusal).

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    heh, tiez som riesil nieco podobne... a nakoniec som sa rozhodol, ze cely projekt spravim v joomle...

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    mpca Pozri príspevok
    Skôr hľadám niečo také ako v prílohe:
    Hm... to je robene na mieru. Takze bud si to naprogramujes sam, alebo pouzi nejaky modul, ktory len upravis, co bude ovela jednoduchsie (napr. k tomu co som ti poslal len dorobis niekolko fields navyse...).
    Alebo to pridavat rucne a hodit to do obycajnej tabulky, napriklad cez WP-Tables, vedia triedit, vyhladavat, zoradovat a pod.
    Dost zalezi aj na tom kolko toho bude, a kto to bude pridavat.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    pridavat budem ja,,
    prerabat do joomly nebudem to by bol krok spat..

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    ... a nedalo by sa do podadresara webstranky naistalovat joomla, kde by si mal tych modulov na vyber viac? potom by si na joomle urobil tu tablulku a vo vordpresse by si mal jeden 'page' s iframe zobrazujuci stranku joomlovsku... viem, rad komplikujem veci ;-) ale bolo by to bez probramovanie a podla mna pomerne bezbolestne.. radsej pouzit modul v joomle, nez zasahovat do datovej struktury WP databazy - ta totiz podla mna na taketo veci nie je stavana.
    v podstate ty mozes hostovat dokumenty aj na google dokumentoch a pouzit iframe v ramci WP stranky...
    velmi zaujimavy problem... normalne ti ho zavidim.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    koncepciu mam spravenú tak ako si spomenul,, fa zobrazované z gdocs cez iframe priamo na webstranke... len sa mi to pacilo ako to je spravené na tom screene

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    mpca Pozri príspevok
    koncepciu mam spravenú tak ako si spomenul,, fa zobrazované z gdocs cez iframe priamo na webstranke... len sa mi to pacilo ako to je spravené na tom screene
    iframe, aj to je volba - akurat ze to robi problem vyhladavacom. Ale na tvoj ucel myslim ze jednoducha volba.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    mpca Pozri príspevok
    koncepciu mam spravenú tak ako si spomenul,, fa zobrazované z gdocs cez iframe priamo na webstranke... len sa mi to pacilo ako to je spravené na tom screene
    Pocuj, lepsie som si pozrel ten WordPress Download Monitor, a je tam mozne v najnovsej verzii velmi jednoducho pridavat pre subory vlastne metadata, ako je pre tvoj pripad FIRMA, ICO, CENA,... atd.
    Takze nie je co riesit, je to jednoduche a ciste (teda programovo, naco znasilnovat iframe )

    Zverejňovanie zmúv a faktúr vo wordpress-e

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.