Zavrieť

Porady

ako ziskat ponuku od firiem

Dva roky mam zivnost v stavebnictve (armovanie stavebnej vystuze) Mam 5 ludi a vatsinou zhanam pracovne ponuky cez inzeraty,123dopyt atd.Vie mi niekto poradit ako ziskat ponuky od firiem ako:RAVEN,DOPRASTAV,STRABAG,MAX BOEGL atd...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no ideálne by bolo spraviť si prezentáciu svojich prác, webstránku a uchádzať sa o zadanie zákazky priamo u týchto firiem... prípadne získať dajaký kontakt a cez odporúčania alebo skúsiť ziskať zákazku od nejakej subdodávateľskej spoločnosti čo pracuje pre vyššie spomenuté firmy a postupom času sa prepracovať priamo k zadávateľovi zákazky...

    Good luck

    vajco79 je offline (nepripojený) vajco79

    vajco79
    viem ze je to tazke,ale mna by skor zaujimal postup ako sa prepracovat do vzberoveho konania atd

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    vajco79 Pozri príspevok
    viem ze je to tazke,ale mna by skor zaujimal postup ako sa prepracovat do vzberoveho konania atd
    ak je verejné výberové konanie, tak sú určené podmienky, ak ich spĺňaš, tak sa prihlásiš..... ale si mal na mysli niečo iné ?

    vajco79 je offline (nepripojený) vajco79

    vajco79
    Mal som na mysli skor zasielanie pracovnych ponuk mne na mail aby som mohol reagovat za aku cenu to urobim.Aspon podla mojich zisteni to nejako tak funguje u zivnostnikov a malych firiem.otazka znie ako ziskat take maily od firiem

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    ako ti píše Ice dive, treba sa prezentovať, ponúkať svoje služby, či už na vlastnej stránke, formou rôznych reklám,alebo aj oslovením potencionálnych odberateľov..... inak by ti ako mohli ponúkať spoluprácu,ak nevedia o tebe????

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    vajco79 Pozri príspevok
    Mal som na mysli skor zasielanie pracovnych ponuk mne na mail aby som mohol reagovat za aku cenu to urobim.Aspon podla mojich zisteni to nejako tak funguje u zivnostnikov a malych firiem.otazka znie ako ziskat take maily od firiem
    myslím, že spoločnosti ako RAVEN,DOPRASTAV,STRABAG,MAX BOEGL atd... ako si sám napísal sú dostatočne veľké a majú dostatočný kredit na to aby si svojich subdodávateľov vyberali a nerozmýšľajú nad tým, či náhodou neexistuje niekde firma s 5 zamestnancami, ktorej by dali zarobiť...

    katka1605 je offline (nepripojený) katka1605

    katka1605
    A zase nie všetky veľké firmy dajú aj skutočne zarobiť. V prvom momente pekná zmluva a potom čaká doddávateľ na vyplatenie, skúšajú to na Vás nekvalitnými výrobkami, neprevzatými faktúrami, ktoré dokazujete, že ste odovzdali .....(čo viem tento postup funguje pri 2 z týchto firiem)

    ako ziskat ponuku od firiem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.