Zavrieť

Porady

mobilný internet

Dobrý večer,
mám mobilný internet od T Mobile, dobiť si ho viem, len neviem zistiť koľko mi zostáva alebo koľko som minula. Dôležitejšie je pre mňa vedieť, koľko mi zostáva.
Prosím ako na to?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    www.t-mobile.sk -> Môj T-Mobile -> Mobilný internet -> Spotreba
    Clipboard01.jpeg  

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    ahoj
    ja mám tiež net od T-mobile a dala som si poslať sms - pošlú ju vždy keď prečerpám 90% voľného objemu dát.
    Nevýhoda - tých 10% prečerpám potom tak rýchlo, že vždy musím doplatiť

    zacik23 je offline (nepripojený) zacik23

    zacik23
    mam sice mobilny internet od orange ale tam si viem pozriet aktualnu spotrebu (resp. spotrebu do predchadzajuceho dna, kedze aktualizacia nie je uplne online).

    som si takmer isty ze nieco podobne ma aj T-Mobile, pozri na ich stranku sekcia Moj T-Mobile/Spotreba; ak si s tym neporadis, skoc do ktorejkolvek znackovej predajne kde ti poradia ako sa prihlasis a ako si pozries spotrebu

    gardenia je offline (nepripojený) gardenia

    znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac gardenia
    Alla, asi 6,5O eur mesačne. Ide o to, že máme chalupu v takom zapadákove, kde funguje len Orange. Už to máme odskúšané. Inak, ďakujem za tip.

    gardenia je offline (nepripojený) gardenia

    znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac gardenia
    Díky za rady, rozhodla som sa pre Denný internet 0 eur, bez mesačného poplatku a za každý deň pripojenia 2eurá, denne 200 MB. Aj keď ma to možno vyjde viac teraz cez leto a jeseň ako som počítala, ale aspoň nebudem nič platiť cez zimu /november-apríl/, kedy na chalupu nechodievame. Ďakujem vám.

    gardenia je offline (nepripojený) gardenia

    znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac gardenia
    Ahojte, prosím vás o radu - idem kúpiť mobilný internet od Orange, ktorý budeme využívať zhruba 8 dní mesačne - na chalupe. Majú v ponuke okrem denných internetov /zdajú sa mi drahé/ aj "internet mini" 600 Mbt - myslíte, že nám bude stačiť na tých 8 dní, ak nebudeme nič sťahovať, len surfovať, chatovať?

    gardenia je offline (nepripojený) gardenia

    znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac gardenia
    Pekne prosím o radu!!!!!!!

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    PS: koľko budeš platiť?
    Ak máš chuť testovať, do polnoci stíhaš vyplniť objednávku http://www.sk.o2.com/pre-vas/e-shop/...x_product=3384. Číslo je zadarmo, pri prvom dobití získaš 50 % bonus, aktivuješ Neobmedzený internet za 6 € a otestuješ na chalupe.
    Naposledy upravil alla66 : 31.03.11 at 22:16

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Dík, našla som.....je tu ešte ďalší ( povinný? ) poplatok 2,50 € za Bezpečnostný balík ESET Smart Security

    http://www.orange.sk/web/internet/mo...oi_cennik.html
    vadí mi táto veta: Zľava platí pre účastnícky program Mini +, Klasik + alebo Premium + pri podpise dodatku s viazanaťou na 24/36 mesiacov.

    zacik23 je offline (nepripojený) zacik23

    zacik23
    600MB nie je az taka vela, zavisi na co budes internet na chalupe pouzivat, dnes ked su na vsetkych strankach rozne animacie, reklamy tak tie data naskakuju pomerne rychlo

    doporucujem na tvoj "domaci" pc nainstalovat nejaky program na meranie stiahnutych dat (napr. Du meter , Connection meter) kde si lahko overis ci tych 600MB bude stacit alebo nie.

    P.S. Orange ku svojim mobilnym internetom ponuka aj plateny balicek (cca 2evri), kde po precerpani predplatenych dat sa namiesto spoplatnovania kazdeho dalsieho MB len obmedzi rychlost a tak mas svoju utratu pod kontrolou; netusim ci je tento balicek dostupny aj pre Mini+

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.